Bezno "B - Zdětín "B" - 0:5 (0:1)

Za deštivého počasí zavítalo v neděli naše Béčko na hřiště nedalekého Bezna, kde změřilo fotbalové schopnosti s místním B-týmem. Utkání jsme začali vcelku ve vysokém tempu a celkem brzy jsme se propracovali do první šance , kdy po přihrávce za obranu se k zakončení dostal Maurer , jeho střelu stačil domácí brankář vyrazit na roh. Poté hru vyrovnali i domácí, kteří spíše hrozili z brejků než z kombinační hry. Větší šance se rodily na kopačkách našich  hráčů. Rychlonozí hráči Maurer a z Ačka "zapůjčený" Šišpela se dostávali často za domácí obránce , ale protože nám chyběla větší podpora hráčů ze zálohy ,tak zpětné centry zůstaly bez využití. Pokoušeli jsme se o střelbu z dálky , ovšem bez většího úspěchu. Pěkná akce se nám podařila v 30 minutě, kdy po serii krátkých přihrávek dostal Volejník míč do běhu a šel sám na brankaře, ovšem trestuhodně minul!!!  První gól padl ve 35 minutě , kdy se individuálně prosadil Maurer 0:1! Tak skončil i první poločas.
Do druhé půle vystřídal v záloze  Kredba Horáčka. Domácí také vystřídali a do útoku nasadili důrazného Mucka, který se postaral o jedinou gólovku domácích a to když se prodral mezi našimi stopery a postupoval tísněn  na branku. Skvělý zákrok vytáhl brankář Meloun a střelu Mucka stačil vyrazit. Hra se oboustraně přiostřila a začaly padat žluté karty. Utkání znervoznělo a fotbalu ubylo. Naštěstí jsme v rozmezí 58 až 64 minuty rozhodli dvěmi góly o výsledku utkání. V 58 minutě dorazil vyraženou střelu Baďura 0-2!  V 64 minutě po úniku a zpětné přihrávce Maurera , uklidil míč do sítě Šišpela 0-3!!  V tuto dobu se domácí hráči více než fotbalu věnovali diskuzím s rozhodčím , který pískal jejich zákroky. Bohužel po jednom neodpískaném zákroku na Maurera byla k vidění první červená karta. Maurer oplatil neodpískaný zákrok na jeho achilovky vražením do soupeře a zcela logicky šel do sprch. Soupeřova početní výhoda trvala jen 10 minut, to po druhé žluté byl vyloučen i hráč domácích. Zbývající čas se odehrál plně v naší režiji. Gólově se prosadil hlavou po centru Volejník 0-4! Gólový účet uzavřel střelou k tyči Jan Baborák 0-5!

sestava Zdětína: Meloun- Nagy,Pikeš,Kořínek (Budínský 65.),Baborák Ladislav - Volejník (Došlý 78.) Baborák Jan, Horáček (Kredba 45.), Baďura - Maurer Šišpela