Bezno "B" - Zdětín "B" 1:1 (1:1)

Ve třetím zápase čtvrté třídy jsme zajížděli k derby zápasu do Bezna, kde jsme za pěkného počasí změřili své síly s domácím béčkem.
Domácí  se představili jako techničtější tým a tak častěji měli míč na svých kopačkách. Naše kompaktní obrana je však do zakončení nepustila. Propadli jsme pouze při bránění rohového kopu , po kterém se v 25minutě dostali domácí k hlavičce, která skončila na tyči Melounovi branky. Tyče měl v tomto zápase Meloun postaveny velmi dobře. Bezenské pokusy se o ně otřely nebo na nich skončily celkem čtyřikrát. Naše hra vycházela ze zabezpečené obrany , z které jsme vyráželi k brejkům. Pěkné šance doplněné zakončením předvedli Jarolíma Solík. První gól padl ve 40minutě a radovali jsme se my! Olah potáhl balon a vystřelil, jeho střelu domácí srazili před Honzátka, který z 30 metrů otevřel skóre zápasu. Vše podstatné tohoto utkání se odehrálo v závěrečných pěti minutách prvního poločasu. Nejprve jsme se , jak jsem se již zmínil, ujali vedení, které trvalo pouhé tři minuty. To domácí centrovali do vápna a neobsazený bezenský hráč hlavičkou překonal Melouna 1:1. V poslední minutě první půle po běžném souboji o míč zůstal na zemi náš záložník Oláh a namísto do kabin putoval do sanitky a do nemocnice, kde odhalili zlomeninu jeho pravé nohy!! Přejeme našemu mladému hráči brzké uzdravení a návrat na zelené trávníky.

Druhý poločas se odehrál s myšlenkami na zraněného spoluhráče a tak hra byla neurovnaná a plná nepřesností. Uhájili jsme remízu 1:1 přestože bylo Bezno i v druhém poločasu lepší a velká šance Jarolíma skončila nad břevnem domácí branky.

sestava Zdětína: Meloun- Baborák, Honzátko, Budínský, Zeman - Solík, Richtr, Oláh, Dvorský-Došlý, Jarolím