Bezno-Zdětín "A" 2:6

Druhý říjnový víkend jsme zavítali na hřiště sousedního Bezna k derby zápasu okresní soutěže , kde jsme chtěli potvrdit zlepšenou střeleckou formou , která nám zařídila i okresní body.

Do utkání vstoupili obě mužstva opatrně , přesto první šance na sebe nenechala dlouho čekat, dostal se do ní Šišpela ale neproměnil. Domácí se následně z prvního rohového kopu ujali vedení , když Hlaváčka balon přeletěl a od Vaňouska se balon odrazil do naší branky 1:0.  S naším mužstvem to naštěstí nezamávalo a  o pět minut později načal své střelecké představení Honza Šišpela , který vyrovnal v 15min. na 1:1!  O dvě minuty později šel sám na branku opět Šišpela ,ale nastřelil břevno. Ve dvacáté minutě jsme se ujali vedení po akci Richtra , který nabídl balón na penaltu Šišpelovi, který s přehledem zakončil 1:2! Uběhlo pouhých pět minut a vedli jsme již o dvě branky . Pro změnu Šišpela nahrával Knesplovi , který uzavřel gólový účet na 1:3.

Druhý poločas se domácí pokusili zvrátit nepříznivý výsledek , ale tato pasáž utkání patřila našemu brankáři, který zneškodnil dvě šance domácích. Poté co Bezno své šance nevyužilo , dostal se ke slovu střelec dne Šišpela a po chybě domácí obrany zvyšoval na 1:4! To běžela 55 minuta. Za nedlouho to bylo již 1:5. Přízemní centr Kohouta tečoval Šišpela do branky a završil svůj střelecký koncert na čtyřech gólech.   Domácím se ještě v 68 minutě podařilo snížit na 2:5 , kdy po centru do vápna hlavou skóroval bezenský Kolnerák. Poslední gól zápasu vstřelil Kohout a to utěšenou střelou z hranice velkého vápna v 85 minutě, kdy upravil na konečných 2:6.

V poslední minutě mohl svůj střelecký účet navýšit Šišpela , který běžel z půlky sám na brankáře , ale zřejmě z lítosti k mateřskému klubu šanci nevyužil.

sestava Zdětína:  Hlaváček- Sedlák, Honzátko, Vaňousek (Kořínek 68.), Mezera- Miškovský (Těšínský 57.), Adášek , Kohout, Knespl- Richtr(Jarolím 46.) , Šišpela