Čejetice-Zdětín A 1:1 (0:1)

V dalším utkání okresního přeboru jsme zajížděli k soupeři z Čejetic, který byl v tabulce za námi o 5 bodů a tak důležitost tohoto zápasu byla veliká.

Domácí vstoupili do utkání velmi aktivně a v prvních deseti minutách si vytvořili dvě gólové šance. Ovšem to jak s nimi naložily napovídá jejich postavení v tabulce. Naše mužstvo se v tomto zápase do kombinační hry příliš nepouštělo a spíše hrálo na brejky nebo dlouhé náklopy na vysunuté útočníky. I přes úvodní šance domácích to bylo naše mužstvo, které se ujalo vedení. Gólovou radost nám přinesl Lukáš Knespl , který předvedl pěkné uvolnění přes obránce a gólovou střelu 0:1. Do konce poločasu jsme si i my vytvořili dvě gólové šance, ale stejně jako v úvodu domácí , jsme je nedokázali  využít .

Druhý poločas pokračoval ve stejné podobě jako ten první. My jsme zůstali u pouhém nakopávání a bohužel nepřidali druhý - pojistkový gól a tak přišel trest v podobě vyrovnání. Domácí se dostali do našeho vápna a po kontaktu Hlaváčka s domácím útočníkem se pískala penalta. Z té domácí srovnali na 1:1. I naši hráči se před koncem utkání dožadovali pokutového kopu , po sražení Richtra, tentokrát zůstala píšťalka rozhodčího němá a tak utkání skončilo remízou 1:1.

Jan Červeňák trenér Zdětína: Utkání jsme měli rozhodnout do poločasu, ovšem náš velký problém je v proměňování šancí. S tímto se potkáváme od úvodu sezony. Také jsem dnes od hráčů čekal větší nasazení a bojovnost. Z tohoto utkání jsme chtěli získat tři body, protože nás za týden čeká těžké utkání s Dobrovicemi, bohužel se nám zvítězit nepodařilo.

sestava Zdětína: Hlaváček- Mezera,Honzátko,Vaňousek,Sedlák- Knespl,Adášek,Kohout,Miškovský-Šišpela,Richtr ( Kořínek, Jarolím)