Doubrava "B" - Zdětín "B" 1:0 (0:0)

K prvnímu utkání nové sezony jsme zajížděli do Doubravy. Naše výprava čítala pouhých jedenáct hráčů a to ještě do branky musel nastoupit trenér Fabián, který tak po šesti letech navlékl rukavice! Dovolená a zranění nás ochudila o čtyři hráče.
I v této slepené sestavě jsme s domácím celkem, který skončil v minulé sezoně na druhém místě, drželi krok a hráli vyrovnanou partii. Naše obrana držela domácí na uzdě a šance, které si domácí vypracovali skončily v rukavicích brankáře Fabiána. Naše šance končili střelami mimo branku nebo je domácí brankář kryl. Bohužel již konec první půlky začal poodhalovat slabou tréninkovou účast a s tím spojený deficit v kondici. Druhý poločas jsme se již převážně bránili , ale do 70 minuty jsme domácím jasnou gólovku nedovolili. Pak jsme již kapitulovali. Střílený centr se pro nás nešťastně odrazila na penaltu k volnému hráči, který nezaváhal 1:0. Do konce utkání měli domácí převahu ale bez efektu. V poslední minutě jsme měli brejkovou situaci , ale domácí brankář naší gólovku vyrazil na roh. Po jeho zahrání byl zápas ukončen. Pozitivní poznatek z tohoto utkání je dobrá bojovnost našeho oslabeného týmu.

sestava Zdětína: Fabián - Baborák, Dvorský, Budínský, Došlý - Herynk, Votruba, Baborák, Meloun- Maurer , Solík