FC Horky "B" - FK Zdětín 1:0 (1:0)

V prvním kole jarních odvet nás změněná termínová listina poslala na hřiště sousedních Horek. Za fotbalově příjemného počasí jsme před pěknou návštěvou sehráli kvalitní utkání, které nám ale body nepřineslo. O tom , že tři body zůstanou doma rozhodla již první minuta utkání , kdy po našem zaváhání a následné ztrátě míče otevřel skóre utkání domácí Sekera. Tento úvod nás poznamenal a domácí nadále hrozili hlavně Jarolímem, který provětrával naši obranu. Teprve po úvodní desetiminutovce jsme hru srovnali a začali se tlačit před domácí branku. Naši aktivitu mohli domácí opět utnout, když sice dopravili míč do naší sítě , ale z postavení mimo hru a tak gól nebyl uznán. Do poločasu byly k vidění na každé straně  po jedné gólové šanci - domácí zahrávali přímý kop , který Straka vytěsnil na roh. Naší šanci měl Adášek, který zakončoval kombinační akci střelou z vápna těsně nad roh domácí branky.

V druhém poločase jsme prostřídali a snažili se vyrovnat . Domácí ale pozorně bránili a do naší otevřené obrany se snažili vysílat nebezpečného Jarolíma , který šel sám na Straku, ten ale jeho pokus dokázal skvěle zlikvidovat. Nejblíže k vyrovnání byl střídající Bambuch, který na vápně prošel přes tři obránce , ale gólovou střelu mu stačil další domácí obránce zblokovat na roh. Posledních dvacet minut jsme domácí zatlačili , ale míč do soupeřovi branky nedotlačili. Domácí tak zvítězili nejtěsnějším rozdílem 1:0.

FK Zdětín : Straka-Baborák,Adášek,Vaňousek, Kinzl ( 53´Bambuch), Zuna,Votruba,Feri,Olah (80´ Volejník)