FC Nemyslovice - FK Zdětín 3:3 (1:1)

V 17 kole tohoto ročníku jsme zavítali na půdu pátých Nemyslovic. Naše poslední návštěva na tomto hřišti  před dvěma lety přinesla gólovou přestřelku 5:5.
V tomto utkání jsme v sestavě udělali několik změn , aby i méně vytěžovaní hráči dostali prostor k předvedení svých kvalit.
Po úvodní čtvrthodince , která byla oboustranně opatrná , jsme Bůžkem vstřelili první gól zápasu. Bůžek dostal balon do běhu mezi stopery a prostřelil domácího brankáře 0:1. Domácí zahrozili cetnry do vápna, které jsme dokázali bez problémů odvracet. Naše další šance po střele Mezery skončila na tyči domácí branky. O pár chvil později naše obrana nedosáhla na centrovaný míč, který propadl k volnému hráči domácích a ten vyrovnal na poločasových 1:1.
Druhý poločas začal v naší režii a za prvních patnáct minut druhé půle se podařilo Kohoutovi dvakrát skórovat . Nejprve se povedenou akcí dostal za domácí obranu a střelo k tyči nám vrátil vedení 2:1. Pak se postavil k přímému kopu a nedal - opět střelou k tyči - domácímu gólmanovi šanci 3:1.
Bohužel se v 67 minutě zranil stoper Vaňousek a museli jsme přeházet posty v obraně. Tuto situaci jsme bohužel nezvládli a po dvou našich chybách krajních beků dokázali domácí během pěti minut vyrovnat. To ještě domácí po závaru ve vápně nastřelili tyč! Rychlé vyrovnání nás srazilo a přestalo se nám dařit. Výraznější šanci jsme si do konce utkání nevypracovali , naopak třetí kiks v obraně vyústil s nájezd domácího útočníka na osamoceného Hlaváčka. Ten však potvrdil své kvality a nájezd dokázal vyřešit.
O dva body jsme se připravili sami, v zápase kdy vedeme o dvě branky, nesmíme dělat takové chyby, které jsme předvedli v tomto utkání.

ZK Zdětín: Hlaváček - Baďura, Adášek,Vaňousek (67min. Šesták Roman ), Baborák - Richtr, Kohout, Mezera, Kinzl (61min Šarkozy)- Bůžek, Solík (63min Šesták Ondřej)