FK Zdětín - FC Nemyslovice 3:0 (1:0)

Za vytrvalého deště se na našem hřišti hrálo další kolo jarních odvet. Naším soupeřem bylo mužstvo z Nemyslovic, kterému jsme na podzim podlehli na jejich půdě 2:0.

První nebezpečnější šanci si vypracovalo mužstvo Nemyslovic v 7 minutě , ale Straka míč nadvakrát zkrotil. Následujících třicet minut jsme na hřišti byli lepším týmem a hosty jsme k ničemu nepustili. Bohužel gól jsme nedokázali dát  ze dvou sólových nájezdů ani z dalších šancí , které likvidoval hostující brankář. V závěrečné části prvního poločasu se hra sice vyrovnala , nám se ale povedlo vstřelit  branku. Běžela 42 minuta, když se na vápně dokázal uvolnit Bambuch a střelou k tyči zajistil našemu mužstvu vedení  1:0 !

Druhý poločas začal naší další velkou šancí , míč zatáhl po lajně Bambuch , poslal střílený centr před bránu , ale na mokrém terénu míč rychle odskočil a Honzátkovi scházeli centimetry aby míč uložil do prázdné branky. Neproměňování šancí nás mohlo velmi mrzet v 55. minutě. Po faulu Votruby rozhodčí nařídil pokutový kop. Penaltu Straka dokázal chytit , čímž udržel naše šance na vítězství. Druhá půlka byla více vyrovnaná a tak se o body hrálo až do konce. V 85 minutě vysunul Olah mladého Herynka , který ukázal jak proměnit sólový nájezd 2:0 !  V poslední minutě se po kombinaci dostal do vápna Feri, byl faulován a pískala se penalta i na druhé straně. Sám Feri si postavil balon a zavěsil na konečných 3:0!

FK Zdětín: Straka -  Feri, Adášek, Bůžek, Baborák - Zuna, Votruba, Miškovský (80´ Kinzl), Olah -
                  Honzátko (73´Herynk) , Bambuch (86´Volejník)

připraveni: Hlaváček, Baďura, Vaňousek