FK Zdětín - Katusice 2:1 (1:1)

V utkání 18 kola k nám zavítal soupeř z Katusic. Za příjemného slunečného počasí se v sobotním odpoledni dostali k prvnímu slovu hosté a to hned v první minutě. Tvrdá střela šla vysoko nad naší branku. My jsme se prosadili i o minutu později. Bůžek pěknou přihrávkou vybídl Maurera k zakončení a ten pod padajícím brankářem otevřel skóre utkání - 2 minuta 1:0. Úvodní čtvrthodinka patřila jasně nám a hosté se pouze bránili odkopy na vysoké útočníky. V 18 minutě přišel opět dlouhý nákop , následovala chyba u lajny a centrovaný míč uklidil hlavou soupeř do branky 1:1. Bohužel jsme zopakovali chybu jako v Nemyslovicích a soupeř jí ihned potrestal. Po vyrovnání se hosté osmělili , zlepšili hru ale větší šanci si nevypracovali. Po půl hodině hry musel zraněného Koštejna vystřídat Hlaváček. V posledních patnácti minutách první půle jsme si dokázali vypracovat čtyři tutové šance které volali po gólu. Bohužel jsme branku nedokázali vstřelit a tak se šlo do kabin za nerozhodnutého stavu 1:1.
S úvodním hvizdem druhé půle se hosté zatáhli do obrany a vyčkávali na brejky. My jsme sice měli celý druhý  poločas územní převahu , ale zahozené šance na konci první půle jakoby vlily neklid na naše kopačky. Nedokázali jsme se do zhuštěné obrany prosadit. Na soupeři bylo vidět, že s bodem by byl spokojen a nikam se nehnal. Podobně jako s Chotětovem jsme výhru urvali až v 83 minutě. Kohout vysunul do strany Šarkozyho , který  se pěkně uvolnil a centroval před bránu , kde našel Bůžka. Ten se do balonu položil a z těžké pozice skóroval 2:1. To hosty zlomilo a do konce zápasu (stejně jako za celý druhý poločas) si šanci nevytvořili.

sestava FK Zdětín: Koštejn (28.min Hlaváček) - Kinzl, Votruba, Vaňousek, Baďura - Šarkozy, Kohout, Zuna,  Richtr - Maurer (90.min Došlý) , Bůžek