FK Zdětín - Sokol Chotětov 2:1 (1:0)

V 16 kole okresní soutěže třetí třídy jsme na našem pažitu přivítali sousedy z Chotětova. Podzimní "derby" na hřišti Chotětova skončilo remízou 1:1.
Hosté jsme uvítali zdvořile a to hned v první minutě. Po zbytečné ztrátě míče na středu hřiště podnikli hosté rychlý útok , který zakončili tvrdou střelou do připraveného Koštejna. Nám se povedla ve 4 minutě podobná akce. Na středu hřiště jsme získali míč a kombinací byl Richtr vyslán sám na hostujícího Skaláka, kterému nedal šanci 1:0. Již v 17 minutě se zranil Dvorský, který musel být střídán Baborákem. Další výrazný moment přinesla šance Bůžka, která skončila na tyči branky hostí. Chotětov počastoval Koštejna několika střelami, ale ty náš gólman pokryl.
Začátek druhého poločasu jsme nezahájili dobře. Propadali jsme v osobních soubojích a byli nepřesní v rozehrávce. Vyrovnání vyselo ve vzduchu. V 51. minutě  hosté zahrávali přímý kop , který nedokázal Šesták odehrát a Buryán míč uklidil k tyči 1:1. Ihned po rozehrání jsme si mohli vedení vzít zpět . Maurer zatáhl míč přihrál ho na vápno Mezerovi , ale do jeho střely se obětavě položil obránce a ránu zblokoval mimo.  Tato situace hosty nakopla a nás jakoby utlumila. V této pasáži hry byl Chotětov nebezpečnějším mužstvem. Svojí aktivitu hosté korunovali pěknou přízemní střelou, kterou Koštejn dokázal vytlačit na tyč. Poté se na hřišti červenalo. Vzájemnou strkanici Maurera a hostujícího obránce ocenil rozhodčí Nejedlo žlutými kartami a protože oba aktéři již jednu nasbírali v průběhu hry šli se osprchovat. V deseti jsme opět převzali iniciativu my. Bohužel Bůžek, který šel z úhlu sám na branku trefil podruhé v utkání tyč Skalákovi branky. Vítězství našim hráčům zajistila střela Zuny do šibenice z 25 metrů po které se hostující brankář natahoval marně. Do konce utkání zbývali pouhé čtyři minuty. Hosté vrhli zbytky posledních sil do útoku, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

sestava Zdětína: Koštejn- Votruba,Vaňousek, Šesták (59.min Adášek) , Dvorský (17.min Baborák)-Zuna, Mezera, Kohout, Richtr - Bůžek (82.min Baďura) , Maurer