FK Zdětín - Sokol Struhy 1:4 (0:1)

Týden po prohře v Bezně nás čekal soupeř ze Struh. Proti minulému týdnu jsme museli udělat další korekce v sestavě z důvodu dvou vyloučených Vaňouska a Zuny. Do základu se vrátil po dlouhodobých zdravotních komplikacích Miškovský. Ani jeho účast však nepomohla a výkonem jsme navázali na představení v Bezně. Naší hrou , které chybí pohyb a důraz jsme hosty nezaskočili. Ti se do první šance dostali již v úvodu utkání , ale šanci zmařil Straka. V 11 minutě se už hosté ujali vedení. Hostující útočník se uvolnil na vápně a ránou pod břevno nedal Strakovi šanci 0:1! Do poločasu jsme si moc šancí nevytvořili a nebezpečné protiútoky hostí kryl náš brankář.

Do druhé půle jsme si v kabině sice řekli co a jak změnit , ale úvod druhého poločasu byl katastrofální. Asi jsme ještě byli myšlenkami v kabině , protože nechat si během prvních dvou minut druhé půle nechat soupeře odskočit na rozdíl třech branek je trestuhodné. V následujících minutách byla naše hra špatná a soupeř dostával prostor k šancím, které ale neproměnil. Prostřídali jsme hráče připravené na lavičce a naše hra se oživila. Dokonce jsme začali hosty přehrávat a v 80 minutě Bůžek snížil na 1:3. O dvě minuty později střílel přesně z vápna Herynk , jehož střelu bohužel vyhlavičkoval obránce mimo branku. Jak to v posledních utkání bývá , tlačili jsme se k soupeřově bráně dělali chybu po které jsme ztratili balon a soupeř do otevřené obrany podnikl protiútok , který proměnil na konečných 1:4.
Nezbývá než v druhé polovině jarní soutěže zabojovat aby jsme nesbírali porážku za porážkou.

Sestava FK Zdětín: Straka- Baborák,Adášek,Miškovský,Dvorský-Baďura,Votruba,Bůžek,Feri-Bambuch,