FK Zdětín - Sokol Kochánky 5:2 (3:0)

V předposledním kole letošního ročníku jsme na našem hřišti přivítali tradičního soupeře z Kochánek.
Do utkání vstoupila obě mužstva aktivně. Hned po rozehrání jsme měli šanci, kterou kryl hostující brankář. Hosté z protiútoku zahrozili Husákem, který se individuálně dostal až ke střele, kterou Hlaváček vyrazil na roh. Další okamžiky patřili našemu mužstvu a po dvou povedených akcích v 7 a 9 minutě jsme se góly Bůžka a Maurera ujali vedení 2:0. Takto rychle získané vedení jakoby naše hráče uspokojilo a aktivitu jsme přenechali hostům. Ti předvedli , že útočit dokáží velmi dobře a několikrát naší obraně zle zatopili. Dokonce po našem nedůrazu ve vápně se Kochánky dostali do zakončení, které skončilo na tyči a na břevně. To nás probudilo a začali jsme se dopředu tlačit opět my. Ovšem největší překážkou v cestě za gólem byl kochánecký brankář, který držel hosty v zápasu. Do konce poločasu se nám nakonec povedlo zvýšit Bůžkem na 3:0
Druhý poločas hned na úvod přinesl změnu skóre. Rozhodčí nařídil po souboji v našem vápně penaltu. Tu kochánecký Korejza s přehledem proměnil a snížil na 3:1. Naše vedení mohl téměř vzápětí navýšit Maurer, který šel sám na brankáře , ale svůj nájezd neproměnil. Hosté ožili a povzbuzováni z řad diváku se snažili o další korekci výsledku. Jejich snaha však končila mimo branku nebo u brankáře Hlaváčka. Poté jsme několikrát zahrozili my, ale stejně jako v první půlce byl brankář hostů k neprostřelení. To se nám podařilo až v závěrečné čtvrthodince. Vaňousek si naběhl na roh , vyhrál hlavičkový souboj a Bůžek  hlavou završil svůj hattrick 4:1. V 81 minutě se k přímému kopu postavil Zuna a jeho pokus brankář Kochánek nedokázal zkrotit a bylo to 5:1. V poslední minutě kopali Kochánky druhou penaltu, kterou šel kopat hostující brankář a i on Hlaváčka dokázal překonat na konečných 5:2.

FK Zdětín: Hlaváček-Baďura (82.min. Dvorský), Vaňousek, Adášek, Votruba - Zuna, Kohout, Mezera, Richtr -Bůžek (81.min. Kinzl) , Maurer (69.min. Šarkozy)