FK Zdětin-Kost.Hlavno 3-1

FK Zdětín-Kostelní Hlavno 12.11.2011

FK Zdětín „A“-Kostelní Hlavno „A“ 3:1 (1:1)

V posledním utkání podzimní části okresního přivítalo naše mužstvo hráče z Kostelního Hlavna. Soupeř se nacházel na třetím místě v tabulce , což naznačovalo nelehký boj o body.

Úvodní desetiminutová pasáž utkání byla oboustranně vyrovnaná a bez gólových šancí. Oťukávání soupeřů ukončila špatná domluva hostujícího brankáře a stopera, která vyústila v chybný odkop na Richtra, pro kterého nebyl problém poslat míč do opuštěné brány - 12 minuta 1:0!  Po této brance zvýšili hosté aktivitu směrem dopředu , ale do vyloženější šance se neprosadili. Naši hráči odpovídali protiútoky, ale také oni si větší gólovou nevypracovali. Hostům se do konce poločasu podařilo srovnat skóre, když po kombinaci ve středu hřiště přišel centrovaný míč za naše obránce a hostující útočník dokázal vybíhajícího Hlaváčka přehodit -38 minuta 1:1! Takto skončil první poločas.

Do druhé půle museli trenéři domácího družstva provést dvě změny v sestavě. Obě byly zapříčiněny zraněním našich hráčů. Adámka nepustila do hry zraněná třísla a brankáře Hlaváčka vykloubený malíček na ruce. Nahradit brankáře byl v tomto utkání problém, protože náhradník Meloun byl z rodinných důvodů omluven z utkání. Do branky tedy musel nastoupit Pepa Valousek!!! Hned na úvod druhého poločasu musel řešit  situace, kdy na dvakrát dokázal „horký balon zkrotit! Tyto důležité zákroky dodali mužstvu klid a vrhli jsme se do útoku. V 65 minutě jsme se dostali do vedení a to po standardní situaci, kterou zakončil Miškovský  místo hlavou ramenem do soupeřovi branky-2:1! Definitivní klid jsme získali v 79 minutě , opět po centru tentokrát hlavou , překonal brankáře  hostí Jarolím- 3:1! Hosté si do konce zápasu vytvořili jedinou nebezpečnou střelu, která o metr minula cíl. Valousek tak dokázal udržet čisté konto!

Po utkání se hráči s trenéry a vedením týmu sešlo k posezení na zakončení podzimní sezony, kde pan Jindra oznámil ukončení svého trenérského působení u A-týmu.

Sestava Zdětína: Hlaváček (46. Vaňousek)-Sedlák,Honzátko,Adášek (46. Kořínek) ,Mezera- Knespl ,Miškovský, Baďura , Šišpela(60. Votruba), Jarolím - Richtr