FK Zdětín : TJ Sokol Katusice 6:2 (3:1)

FK Zdětín – TJ Sokol Katusice  6:2 (3:1)

Za vytrvalého deště se odehrál osmý zápas podzimní sezony , když jsme na našem hřišti přivítali soupeře z Katusic.

Od úvodu utkání jsme se tlačili před hostující branku a první gólová radost na sebe nenechala dlouho čekat. Již v 6 minutě se před hostujícího brankáře dostal Husák a s přehledem střelou k tyči otevřel skóre zápasu - 1:0. Za další minutu to již bylo 2:0 ,  to z vápna vystřelil Došlý a jeho tečovaná střela skončila v brance. Diváci již začali skandovat „deset, deset“  ,  ale hostující hráči naše fanoušky umlčeli v 11 minutě. Hosté svůj útok zakončili tvrdou střelou, kterou na mokrém terénu Koštejn pouze vyrazil a dobíhající hráč Katusic snížil na 2:1. V 16 minutě mohlo být ještě hůř. Rozhodčí nařídil z hranice velkého vápna přímý kop za ruku Votruby. Hosté naštěstí tuto šanci nevyužili. I my jsme měli velkou šanci  a to když šel Husák z úhlu na brankáře hostí,  který předvedl skvělý zákrok. V 34 minutě jsme předvedli parádní kombinaci na jeden dotek s následným centrem Kinzla na Bůžka a ten umístěnou střelou zvýšil naše vedení na 3:1.

Druhý poločas začal jako ten první. V 52 minutě vystřelil Tott z 35 metrů tvrdou střelu, kterou brankář vyrazil před Husáka, který svůj pokus namířil opět do brankáře a až druhá dorážka Bůžka skončila v síti- 4:1. Po tomto momentu jsme vystřídali tři hráče z lavičky. Další branku přinesla 68 minuta , kdy po kombinaci středem šel Husák sám na brankáře - 5:1. V 80 minutě si svůj premiérový  gól připsal Olah, který dorazil střelu Husáka, kterou zastavila tyč – 6:1. Poslední desetiminutovku se naši hráči stále tlačili do útoku ve snaze o další branky , ale nevěnovali tolik pozornosti bránění. Hosté se tak dostali v 86 minutě k výsledkové korekci na konečných 6:2.

Sestava FK Zdětín: Koštejn – Baborák, Adášek , Tott, Šukal (77´Dvorský) – Kinzl (60´Olah),  Došlý , Votruba (81´Badura), Richtr (65´ Cibrik)  – Husák  , Bůžek (61´Body)

Připraven Hlaváček