Jabkenice : Zdětín 1:3 (1:0)

Druhý zápas jarních odvet jsme jeli sehrát do Jabkenic. Bohužel nás od začátku zimní přípravy potkávají zranění a pracovní vytížení některých hráčů a tak i v tomto zápase jsme museli udělat změnu na čtyřech postech základní sestavy. Tato situace se podepsala na úvodu utkání, kdy se naše mužstvo spíše sehrávalo a řadou nepřesností jsme domácím umožnili být lepším mužstvem.
Po z naší strany ne moc povedené úvodní čtvrt hodině se zrodila naše první šance - bohužel Šesták z hranice vápna trefil přímo náruč domácího brankáře. Na toto odpověděli domácí pěknou kombinací zakončenou tvrdou střelou, kterou Hlaváček na dvakrát zkrotil. Ve 27 minutě se nám podařila sehrát nejhezčí kombinace prvního dějství , po které šel Kohout sám na branku domácích , ale i díky nerovnému terénu jeho tutovka skončila na břevně. V 33 minutě jsme zbytečně ztratili míč a rychlý protiútok domácí zakončili gólem 1:0. Tak skončil i první poločas.

Začátek druhé půle nepřinášel změnu ve skóre a tak v 53 minutě jsme střídali hned dva hráče najednou. Pomohlo nám až vyloučení Vaňouska po hodině hry. Přeskupili jsme řady, zjednodušili hru a zvedla se i bojovnost našich hráčů. Vyrovnali jsme v 67. minutě po rohovém kopu , kdy Kohout našel na vápně Adáška a jeho střelu zastavila až síť 1:1.  O sedm minut později jsme již vedli. Jednoduchý přechod do útoku zakončil Maurer gólem na 2:1. Domácí se tlačili do útoku a my sice oslabeni jsme dokázali odolávat a hrozit z brejků. V 82 minutě se nám brejkovou situaci povedlo využít a opět Maurer zvyšoval na 3:1. To tomto gólu se utkání dohrálo bez vážnějších momentů.