Katusice - Zdětín 0:2 (0:1)

V osmém kole třetí třídy jsme zajížděli k utkání na půdu Katusic. Ty v minulém kole získali tři body za výhru v Žerčicích a v domácím prostředí chtěli svou výhru potvrdit.
Od úvodního hvizdu se domácí snažili natlačit před naší branku, ale naše pozorná obrana domácí dokázala zastavovat včas. Po pěti minutách jsme převzali iniciativu a dokázali si vytvořit šance, které jsme využít nedokázali. Hra se pak odehrávala převážně ve středu hřiště, kde bylo k vidění mnoho soubojů. Nám se kombinace moc nedařila. Největší nápor domácích přišel po půl hodině hry, kdy jsme špatně řešili některé situace. Jak to ve fotbale bývá, povedl se nám rychlý přechod do útoku, Maurer se probil do vápna a přízemní přihrávkou přes malé vápno vybídl Honzátka k dorážce do odkryté brány 0:1! Tato branka domácí v aktivitě zabrzdila. Domácí následně našeho brankáře ohrožovali převážně z rohových kopů, které ovšem Koštejn spolu s obránci dokázali odvrátit. Jedinou újmu přinesla 42 minuta, kdy po souboji ve vápnu došlo ke zranění stopera Vaňouska. Toho do druhé půle vystřídal "navrátilec" Adášek , který se vrátil z měsíční pracovní stáže.
Do druhého poločasu  domácí vstoupili se snahou o vyrovnání. Naše obrana podstupovala mnoho hlavičkových soubojů, protože domácí většinu míčů hráli dlouhými nákopy. Co propadlo stačil likvidovat Koštejn. My jsme po získání balonu mohli podnikat protiútoky do otevřenější obrany. Bohužel naše zakončení tentokrát postrádalo potřebnou kvalitu. Neproměnili jsme ani sólový nájezd nebo jsme netrefili bránu. Klidu jsme se dočkali až v 88 minutě, to Šukal vybojoval míč , jeho lob brankář ještě ztlumil ,ale přímo před volného Honzátka, který zvýšil na konečných 0:2.

sestava Zdětína: Koštejn-Těšínský, Vaňousek (Adášek 45min.), Kořínek, Votruba- Richtr (Dvorský 70min.) , Červeňák, Kohout, Šukal- Maurer, Honzátko
připraveni do hry:Horáček, Hlaváček