Klášter A - Zdětín A 0-0

V prvním utkání jarních odvet jsme zavítali na hřiště Kláštera, kterému jsme chtěli vrátit podzimní domácí prohru. Za krásného slunečného počasí se obě mužstva ze začátku oťukávli a tak první šance přišla v desáté minutě, ale Těšínský branku netrefil. V této pasáži jsme domácí tým mírně přehrávali ,ovšem větší gólové šance jsme si nedokázali vytvořit. Za zmínku stojí také centr Kohouta, který skončil na břevně domácí branky a následnou dorážku poslal vysoko nad bránu Těšínský. Domácí zahrozili ve 35 minutě, kdy po straně unikl hráč a stříleným centrem do vápna našel  neobsazeného domácího hráče, který si míč dlouho zpracovával a Sedlák situaci zachránil odkopem. Do konce prvního poločasu si obě mužsta již šanci na vstřelení gólu nevypracovali.
Druhý poločas začala obě mužstva vyrovnaně. Větší zrušení se odehrála až po hodině hry. Nejprve zahrozili domácí z přímého kopu, který velmi dobře vyrazil Hlaváček na roh. Na naší straně stejnou šancí odpověděl Honzátko, ale i jemu domácí brankář šanci zmařil vyražením na roh. V 82 min. byla k vidění červená karta pro domácího hráče , který po dvou faulech na Votrubu uviděl dvě žluté. Největší šance zápasu byla k vidění v 89 min. kdy se pěkně uvolnil Bůžek a jeho gólovou střelu brankář dokázal vyrazit. V prvním utkání jara tedy gól nepadl a obě mužstva si rozdělila po bodu.
sestava Zdětína: Hlaváček, Mezera, Vaňousek, Honzátko, Sedlák, Votruba, Pečenka, Kohout, Těšínský (Kos- 60.min ) , Richtr (75.min), Bůžek
Comments