Klášter B - Zdětín B 5:3

I ve druhém utkání čtvrté třídy jsme sehráli velmi vyrovnané utkání, tentokrát na hřišti Klášteru B. Utkání nabídlo řadu zajímavých momentů , pohledných fotbalových šancí a nakonec osm gólů. Body ale zůstaly v Hradišti.
K tomuto utkání byli ze širšího kádru A mužstva nominováni Kořínek, Baďura a Maurer. Úvod utkání patřil našim hráčům a to jsme potvrdili vedoucím gólem Maurera 0:1! Zápas se poté vyrovnal a po našich chybách ve středu hřiště domácí do konce prvního poločasu stačili zápas otočit a do kabin se šlo za poločasového výsledku 2:1!
Vstup do druhé půle se nám vydařil a po pár okamžicích jsme gólem Baďury srovnali na 2:2 a i nadále jsme se dostávali do dalších šancí, které jsme ale trestuhodně zahazovali!!! To soupeř byl přesnější a naše chyby dokázali trestat brankami. Domací se dostali do hrozivého vedení 5:2 , kterému obraz hry vůbec neodpovídal. Před koncem snížil na konečných 5:3 Došlý! Bohužel je potřeba si přiznat , že zde na body bylo a pouze naše zbytečné ztráty míče a hlavně neproměňování šancí nám nedovolili přivézt z Kláštera lepší výsledek.

sestava Zdětína:  Meloun- Nagy,Kořínek,Pikeš,Baborák-Baďura,Kredba, Baborák,Dvorský-Maurer,Jandl
náhradníci: Budínský, Valtr, Volejník, Došlý