Kochánky - Zdětín 0:0

Poslední podzimní utkání třetí třídy nás zavedlo do Kochánek . Jednalo se o dohrávku odloženého 10 kola, které znemožnila odehrát sněhová nadílka v původním termínu. Tentokrát bylo počasí nepatrně vlídnější a tak se mohlo hrát.
Od úvodu utkání se domácí zatáhli do obrany , ve které vydrželi téměř po celý zápas. Naší obranu prověřovali hlavně z brejků a nakopávaných balonů. Nám se nedařilo do zhuštěné domácí obranné hráze proniknout. Těžký terén nám nedovoloval překonávat domácí obranu kombinační hrou, nedařili se nám finální přihrávky. Pokud jsme už domácí obranu překonali, přispěchal na pomoc domácí pomezní a jeho vztyčený praporek.
Tento zápas tedy stačí pouze shrnout. Za celý zápas se domácí dostali do jediné šance a to Jakubčem, jehož střelu k tyči vyrazil Hlaváček , který v průběhu prvního poločasu vystřídal zraněného Koštejna. My jsme se pokoušeli vstřelit gól střelbou ze střední vzdálenosti. Naše pokusy domácí obránci zblokovali nebo je brankář vyrazil. A když už jsme se dostali za "neprostupnou" ofsidovou linii nemířili jsme přesně. Největší šanci jsme měli v 65 minutě , to Honzátko přihrál do běhu Maurerovi, kterého ve vápně fauloval domácí hráč. Penaltu bohužel namířil Červeňák do tyče a tak největší naše šance nebyla využita. Následně ještě stojí k zaznamenání zbytečné vyloučení Maurera v 75 minutě , který uviděl dvě žluté karty za řeči hodnotící výkon domácího pomezního. Ostatní hráči se naštěstí udrželi a "fair play" mávajícího V. Vaňouska  ignorovali.

sestava Zdětína: Koštejn (Hlaváček 37.min)- Votruba (Šesták 45.min), Adášek, Dvorský, Těšínský- Šukal (Kinzl 65.min), Červeňák, Kohout, Richtr - Maurer , Honzátko
připraven do hry: Jarolím