Kosořice-Zdětín 4:2

V dalším zápase čtvrté třídy zajíždělo naše  Béčko na půdu do Kosořic , kde na nás čekal také b-tým domácích.

I v tomto utkání jsme do začátku vstoupili aktivně a domácí fotbalově přehrávali. Naše převaha však končila u hranice velkého vápna, kde jsme naráželi na domácí obranu a naše střely končily mimo branku. A tak jak se již stává tradicí domácí podnikli v 13 minutě protiútok, který jsme zastavili faulem. Z následného přímého kopu domácí hráč svou bombou nedal našemu brankaři šanci 1:0. Šanci na vyrovnání odmítl Došlý , který se postavil k rozehrání přímého kopu z hranice šestnáctky , ale jeho zakončení brankáře vůbec  neohrozilo. Další pasáž hry opět patřila nám, ovšem bez gólové šance a opět jí ukončil gólem domácí tým. V prostoru před naší šestnáctkou jsme trestuhodně  nechali domácí zakombinovat a pozdě vystoupili proti domácím hráčům, kteří svou akci zakončili gólem 2:0. Tak skončil i první poločas.

V druhém poločase jsme se konečně prosadili i gólově a to hned ve 48 minutě, to po ukázkovém průniku po levém křídle a následném stříleném centru skóroval k tyči Těšínský. Naše šance na úspěch opět ochladly o pět minut později , kdy domácí zahrávali rohový kop. První střelu brankář vyrazil na břevno, míč propadl mezi naše hráče, kteří ho nedokázali odkopnout a domácí hráč tedy míč v pohodě dorazil do naší brány 3:1. I po tomto momentu jsme se nevzdávali a bojovali o výsledek. Šance opět byly. Votruba, který po zranění nastoupil za béčko, postupoval sám na brankáře, ale ten dokázal jeho střelu tečovat na roh. A jak již to bývá , když jsme domácí zatlačili na jejich půlku , dokázali po rychlém brejku zvýšit na 4:1. Pak jsme se ještě marně dožadovali penalty, i za tohoto jasného stavu jí rozhodčí nepískl. Dokázali jsme už jenom snížit v 80 minutě Těšínským na konečných 4:2.

sestava Zdětína:  Meloun-Nagy (Dvorský 22.),Matuna,Budínský,Baborák Lad- Vesecký (Valtr 81.)  ,Baborák Jan, Baďura, Těšínský-Došlý (Volejník 55.), Votruba