Krnsko-Zdětín 3:1

FK Krnsko - FK Zdětín 3:1 (1:0)

V předposledním utkání okresního přeboru  zajíždělo naše mužstvo do Krnska. Náš soupeř se vezl na vítězné vlně čtyř výher v řadě a tak nás nečekal jednoduchý zápas.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a byli to naši hráči, kteří si jako první vypracovali gólové šance.  Ovšem problém tyto šance proměňovat jsme opět potvrdili  a tak gólovky Šišpely, Jarolíma a Richtera zůstali nevyužity. To domácí nám lekci z efektivity  předvedli a první šanci proměnili 1:0.  Po tomto momentu až do poločasového hvizdu dominovaly pozorné obrany na obou stranách , které nedovolily žádnou větší šanci.

Druhá půlka začala lépe pro domácí, kteří se častěji pohybovali na naší polovině hřiště , ale bez větších šancí. Na naše kopačky se vkrádala nepřesnost a tím jsme se zbavovali možnosti vytvořit si tlak nebo šance. Druhý gól padl po špatném výkopu , kdy domácí hráč individuelně prošel do vápna a nezištnou přihrávkou nabídl  domácího útočníka ke gólové radosti. Třetí gól do naší branky padl o pět minut později a opět po individuální akci domácích, který obelstil naši obranu. Po tomto gólu se domácí přestali tlačit do útoku a tak se ke slovu dostali i naši hráči. Bylo dobře, že jsme utkání chtěli dohrát a ne si domů odvážet debakl.  Tato snaha byla odměněna korigujícím gólem na 3:1. Honzátko si naběhl od půlky až k vápnu a umístněnou střelou k tyči skóroval. To bežela už 89 minuta, takže na další úpravu skóre již nebyl čas.

Sestava Zdětína: Hlaváček-Sedlák,Honzátko,Kořínek,Mezera- Knespl (Vaňousek 78.),Kohout,Miškovský- Šišpela(Těšínský),JarolímRichtr (Votruba 60.)