Kropáčová Vr. "B" - Zdětín "A" 0:7 (0:6)

Nový ročník soutěže třetí třídy nás zavedl do Kropáčové Vrutice, kde jsme se utkali s domácím béčkem.  Do soutěže jsme vstupovali s kádrem který proti minulému ročníku doznal řady změn, konkrétně spíše nás potkala lavina odchodů hráčů, kteří po nevydařené sezoně neměli zájem dál u nás pokračovat. Odešli Sedlák, Knespl, Šesták, Mezera, Miškovský a naopak přišel staronový hráč Ferko Červeňák. Tým tak doplnili hráči, kteří na jaře hráli za naše béčko.
Do zápasu jsme vstoupili aktivně a drželi míč na našich kopačkách. Záhy se nám podařilo i otevřít skóre. Běžela osmá minuta a vysunutí Maurera za obranu skončilo gólem 0:1. Ve dvanácté minutě to již bylo 0:2 opět Maurer , tentokrát z levé strany doslat přesný balon do běhu od Richtra a svůj nájezd proměnil v druhý gól. To domácí zaskočilo a tak měli naši hráči  dost prostoru ke své hře. Černou půlhodinku domácích zakončil přímý kop , který Honzátko zatočil k tyči 0:3. Odevzdanému domácímu celku jsme předvedli parádní kombinaci v 36´ po ose Červeňák - Kohout - a zakončující Maurer 0:4 pro kterého to znamenalo hattrick. Do poločasu jsme ještě vstřelili po chybách domácích dvě branky. Na 0:5 zvyšoval opět Maurer a na cestu do kabin přidal šestý gól Kohout.
Druhý poločas se tedy dohrával jenom z povinnosti . Navíc hned v první minutě druhé půlky přidal Votruba branku 0:7! Prostřídali jsme všechny náhradníky, aby dostali co nejvíce prostoru. Sice jsme si vytvořili i další šance , ale koncentrace již zřejmě odpadla  a tak jsme své vedení nenavýšili. Domácí se k zakončení dostali sporadicky , ale všechny pokusy kryl jistý Hlaváček.

sestava Zdětína: Hlaváček - Kinzl (Šesták R. 55´), Vaňousek, Kořínek, Baďura - Votruba, Kohout, Červeňák, Richtr- Maurer (Baborák Lad. 46´) , Honzátko (Solík 63´)