Luštěnice "B"- Zdětín "B" 1-0

Za větrného a již podzimního počasí jsme zavítali na hřiště do Luštěnic , kde jsme na pěkném pažitu sehráli další utkání čtvrté třídy Mladoboleslavského okresu.

Jako již tradičně jsme do začátku utkání vstoupili aktivně a propracovali se několikrát do zakončení, které ovšem domácího brankáře nevystrašilo. Domácí postupem času začali pomalu přebírat taktovku utkání a my jsme se museli více věnovat bránění domácích nájezdů. Své kvality v těchto momentech představil náš brankář Meloun, který nedovolil domácím gólovou radost. Bohužel se nám nápor domácích nepovedlo otupit úplně a v 34 minutě se domácí ujali vedení. Nechali jsme domácím otevřenou pravou stranu hřiště a ani Meloun už gólu nedokázal zabránit 1:0! Do konce poločasu se ani na jedné straně už větší gólovka neobjevila.

Do druhého poločasu jsme provedli změny v sestavě a chtěli domácí zaskočit nátlakovou hrou, která by nám přinesla vyrovnání. Domácí se v prvních patnácti minutách druhé půle pokoušeli o stejný styl jako v první půlce , ale postupem času úplně vyklidili střed pole a nechali nás kombinovat. Postupná územní převaha byla ale bez gólových šancí. Domácí se bránili celkem bez problémů. Nakonec se nám povedlo několik nebezpečných střel, ale ty buď šli mimo bránu nebo je domácí brankář kryl. Největší šanci na vyrovnání měl Jarolím, který se individuálně probojoval až na penaltu , ale sám před brankařem nedokázal trefit bránu.  Jinou šanci jsme si nevytvořili a tak jsme v Luštěnicích prohráli 1:0.

Byl to takový náš klasický podzimní  zápas, ve kterém jsme sehráli minimálně vyrovnané utkání,  ovšem s minimální střeleckou produktivitou .

sestava Zdětína:  Meloun- Nagy, Kořínek, Baďura (Valtr 62.) , Zeman – Volejník, Baborák Jan, Mezera, Horáček (Baborák Lad. 45.)- Jarolím, Polesný (Došlý 45.)