přátelské utkání Zdětín-Bakov "B" 5:5 (4:2)

Zdětín - Bakov „B“  5:5 (4:2)

Poslední přátelské utkání  jsme sehráli doma s b-týmem z Bakova.  Hosté se představili jako běhavé a technicky vyspělé mužstvo. První dvě šance měli v úvodu hosté,  po našich chybách v obraně, obě šance jsme ubránili. Pak jsme se dostali ke slovu my a první dvě šance jsme proměnili ve vedení 2:0. Střelecky se prosadil Maurer a Šarkozy. Bohužel pak jsme opět předvedli  chyby v naší obraně, které bakovští  tentokrát potrestali  a srovnali na 2:2. Po vyrovnání jsme opět zvýšili aktivitu a do poločasu jsme se dokázali dvakrát  gólově prosadit. Střelecky se tentokrát předvedl opět Maurer a Došlý. Poločas jsme tedy vyhráli 4:2.

Do druhého poločasu jsme prostřídali , aby se předvedli všichni hráči. Hostům se podařilo opět srovnat krok na 4:4. Pak jsme ještě sahali po výhře, když jsme strhli vedení na naší stranu Votrubou-  5:4. Hostům se v závěru podařil rychlý brejk , z něhož srovnali na konečných 5:5. Nejlepším hráčem zápasu byl hostující hráč Vaněk, který nám vstřelil 4 góly a svojí kvalitou vysoce převyšoval třetitřídní soutěž!

Do utkání zasáhli: Hlaváček, Adášek, Baďura, Votruba, Dvorský, Toth, Šarkozy, Kinzl, Došlý, Olah, Šukal, Maurer, Husák, Richtr