přípravné utkání: Zdětín - Bezno 3:2 (2:0)

Druhé přípravné utkání jsme sehráli na UMT v Benátkách. Našim soupeřem bylo Bezno, kam se v průběhu podzimu vrátil trenér Jan Červeňák. K tomuto utkání se omluvilo z pracovních nebo rodinných důvodů celkem 6 hráčů a tak byli osloveni hráči , kteří nastupovali za bývalý B tým. I Bezno se muselo vypořádat s absencí několika hráčů.

Úvod utkání patřil více Beznu, u našeho mužstva se projevilo , to že někteří hráči zaskakovali na jiných postech. Po patnácti minutách se nám podařilo hru opticky vyrovnat. Ve 22.minutě jsme se ujali vedení. Honzátko rozehrál přímý kop do strany na Mezeru, ten zatáhl míč po lajně a střílený centr do vápna trefil Bůžek a prostřelil brankáře 1:0. O pět minut později byl ve vápně sražen Kohout a penaltu s přehledem proměnil Kredba 2:0. Na tento stav odpovědělo Bezno zvýšenou aktivitou, ze které vyprodukovalo několik nebezpečných rohů. Největší šanci Bezna , střelu z dvaceti metrů , zlikvidoval pěkným zákrokem Hlaváček.
Druhý poločas přinesl změnu skóre v 55.minutě, to Richtr našel kolmou přihrávkou Bůžka, který balon zatáhl a přihrál před prázdnou bránu nabíhajícímu Maurerovi 3:0.  Bezno odpovědělo v 61. minutě dalekonosnou střelou ,na kterou si Koštejn sice sáhl , ale vyrazit jí nedokázal. V průběhu další hry se předvedli brankáři na obou stranách, to když dokázali zlikvidovat tutové šance a svá mužstva podrželi.
Gólový účet zápasu se  uzavřel v 92. minutě, Kredba ztratil balon a sólový únik dotáhl hráč Bezna do gólové koncovky. Po rozehrání byl zápas ukončen.

Za FK Zdětín nastoupili: Hlaváček, Koštejn- Vaňousek, Baďura, Honzátko, Dvorský, Těšínský, Votruba, Kredba, Mezera , Kohout, Maurer, Bůžek , Richtr, Solík, Došlý.