přípravné utkání: Zdětín - Řepov 0:3

V prvním přípravném utkání na jarní část sezony 2012/2013 jsme změřili síly se soupeřem z okresního přeboru, s Řepovem.
Od úvodního hvizdu rozhodčího Bohuslava se Řepov tlačil více před naší branku. Nám se nedařila kombinace , nedokázali jsme více podržet balon na našich kopačkách, v naší hře dopředu bylo až příliš nepřesností. Proto se Řepov jevil jako lepší mužstvo. Po dvaceti minutách jsme se i my začali lépe prosazovat a měli jsme první gólovku Bůžkem, který běžel z úhlu sám na brankáře, ale nedal. Naší neproměněnou šanci Řepov z protiútoku potrestal gólovou kombinací 0:1. V 37 minutě se opakovala situace jako před prvním gólem. Nejprve jsme pohrdli šancí na vyrovnání - Rychlou kolmou akci po křídle potáhl Richtr do vápna , bohužel Těšínský před prázdnou bránou míč netrefil. To náš soupeř z následné akce podobnou situaci dokázal proměnit 0:2. Ještě před poločasem prošel středem nejlepší hráč z Řepova do vápna a vybídl svého protihráče k zakončení 0:3.
Řepovští se v prvním poločase představili jako sehranější a kombinačně lepší tým. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a obraz hry se změnil. Tentokrát jsme to byli my , kdo diktoval tempo hry. Soupeř si však své vedení dokázal ubránit. Když jsme se dostali do gólových šancí, předvedl řepovský brankář perfektní zákroky a nedovolil nám gólovou radost.  Posledních patnáct minut se ke slovu dostal Řepov, ale jeho pokusy končili mimo branku.

Do utkání za FK Zdětín zasáhli: Hlaváček, Koštejn - Šesták R. , Adášek, Vaňousek, Budínský, Kinzl, Kořínek, Baborák, Olah, Votruba, Mezera, Těšínský, Richtr-Honzátko,Bůžek