Rejšice B-Zdětín B 3:0 (0:0)

V pátem zápase čtvrté třídy zajíždělo naše béčko na půdu aspiranta postupu a to do Rejšic.  V podzimním zápase jsme tomuto soupeři podlehli doma 2:1. Postavení v tabulce věštilo, že nás nečeká lehký zápas. Ovšem v prvním poločase to tedy vůbec nebylo znát. Ke gólu jsme měli blíže my. Konkrétně v 11 minutě zahrával přímý kop Bůžek a jeho střela skončila na břevně  domácí branky od něhož se odrazila před brankovou čáru , k dorážce jsme se nedostali. Domácí kombinovali především na své půlce a naši obranu zatěžovali centrovanými míči, které jsme dokázali pokrýt. Naše hra byla postavená na zabezpečené obraně a o útok jsme se pokošeli rychlými brejky. Naší hru narušilo ve 30 minutě zranění Bůžka, který musel střídat. I po přeskupení řad jsme stále hráli vyrovnanou partii s domácím favoritem. Do poločasu jsme měli stejně jako domácí spíše náznaky šancí než opravdové gólovky.
Co se nám dařilo první poločas , na to jsme bohužel nedokázali navázat v tom druhém. Bylo vidět, že domácí nás začali přehrávat ve středu hřiště . První gól padl v 55 minutě to když středem, který jsme nepokryli prošel balon na hráče, který si naběhl za naší obranu a tváří v tvář gólmanovi nezaváhal 1:0. O sedm minut později předvedl individuální akci nejlepší hráč domácích, který převzal na půlící čáře míč a dokázal přejít přes naše bránící hráče včetně brankaře 2:0. Gólový účet zápasu uzavřeli domácí v 73 minutě, kdy jsme nezachytili unik po lajně a s přihrávkou před naší branku domácí útočník nepohrdl 3:0.  Zápas se poté dohrál bez větších šancí, k vidění bylo několik střel z dálky , které oba gólmani dokázali zlikvidovat. V dalším zápase zajíždíme opět ven , do Obrub , kde je výkop již v 15:00 hod.

sestava Zdětína: Meloun- Nagy, Kredba, Horáček ( Budínský 74min.) , Baborák L. - Kinzl, Bůžek ( Volejník 30 min.), Miškovský, Baborák J. - Jarolím (Solík 65 min.)