Řepov - Zdětín A 1:0 (1:0)

V rámci 18 kola okresního přeboru zajíždělo naše áčko na půdu hráčů Řepova.
V úvodu utkání se jako lepší mužstvo představilo to domácí. Měli častěji míč na svých kopačkách a tím také více ze hry. Prvních dvacet pět minut jsme snad byli ještě v kabině. Po této pasáži hry jsme se domácím herně vyrovnali a zvolna jsme se dostávali i k zakončení. Paradoxně poté co jsme se herně zvedli jsme obdrželi ve třicáté první minutě branku. To nejprve domácí ubránili náš pokus a z následného protiútoku přišel centr do našeho vápna a domácí útočník nezaváhal 1:0! O minutu později to mohlo být ještě horší , ale gólovou hlavičku efektně vyrazil Hlaváček. Do poločasu měli domácí ještě jednu šanci, kterou zachránil na poslední chvíli Vaňousek. Poločas jsme tedy prohráli 1:0 . Tato část hry nám příliš nevyšla . i když v samotném závěru přišly i naše šance. Nejprve po pasu Šestáka na Votrubu stačil domácí brankář včas vyběhnout a ještě lepší zákrok předvedl domácí gólman v poslední minutě, kdy zlikvidoval přímý kop Richtra.
Do druhého poločasu udělal  trenér Červeňák dvě změny. Ze hry odešli Baďura a Těšínský a nastoupili Miškovský a Bůžek. Začátek hry patřil domácím, kteří se snažili o druhý gól , který by jim přinesl větší klid. Toto se domácím nezdařilo a naši hráči převzali iniciativu na své kopačky. Přestože jsme měli více ze hry a dokázali jsme se dostat k šancím na vstřelení vyrovnávacího gólu, jako ne poprvé v této sezoně nás střelecké štěstí opustilo. Ve druhém poločase se naše mužstvo představilo v dobrém světle , ale bez gólového vyústění.
V příštím zápase zajíždíme opět ven a to na půdu Kněžmosta, kde pevně věřím protrhneme sřelecké trápení a budeme bodovat.

sestava Zdětína: Hlaváček-Sedlák , Vaňousek , Honzátko , Mezera- Těšínský (Bůžek 45m.), Votruba , Kohout, Baďura (Miškovský 45m.) , Richtr , Šesták