SK Jizera Předměřice - FK Zdětín 1:1 (0:0)

Týden po utkání s druhými Struhy nás čekal zápas na hřišti vedoucích Předměřic nad Jizerou. Před zápasem se ze zdravotních důvodů omluvil Adášek a tak se na jeho post posunul Vaňousek.
Do utkání jsme vstoupili s defenzivním rozestavením s cílem neumožnit domácím jejich kombinační hru. To domácím nesvědčilo a nebyli schopni se prosadit. Naše mužstvo se do útoku prosazovalo z brejků. Do velké šance se dostal Bůžek , kterému do náběhu centroval Maurer. Bohužel míč dobře netrefil a tak se skóre neměnilo. To v 19 minutě jsme se radovali. Kohout se postavil k přímému kopu a jeho střela prošla brankáři domácích do sítě. Domácí po tomto momentu zvýšili aktivitu , ale do největší šance na vyrovnání se dostali po našem rohu, ze kterého vyrazilo pět domácích hráčů do rychlého protiútoku na naše tři obránce. Jejich kombinace však skončila střelou mino branku.
Do druhého poločasu jsme šli s cílem neinkasovat a pokusit se z brejků rozhodnout. Domácí se valili do ofenzívy s touhou vyrovnat. Nám se nedařilo v útoku držet míč a i proto jsme se museli více soustředit na obranu. Domácí se nemohli prosadit kombinačně a tak to zkoušeli centrovanými balony , z nichž vybojovali několik rohů. V této pasáži hry se třikrát předvedl v naší bráně Koštejn, který kryl pokusy domácích. Když už jsme sahali po třech bodech , přišla 89 minuta . Domácí poslali dlouhý balon do vápna, který nám bohužel prošel na zadní tyč a souboj Mezery s domácím útočníkem rozhodčí Mucek ocenil pokutovým kopem. Ten domácí proměnili na konečných 1:1.

sestava FK Zdětín: Koštejn- Baďura, Šesták Ondřej, Vaňousek, Votruba- Zuna, Mezera, Kohout, Richtr (73´ Baborák), Bůžek - Maurer (83´ Kinzl)