SK Ledce - FK Zdětín 1:2 (1:2)

K poslednímu zápasu ročníku 2012/2013 jsme zajížděli do Ledců. Před zápasem jsme ale museli řešit problémy se sestavou, protože se z různých důvodů nemohlo k utkání dostavit hned 6 hráčů. I tak jsme k utkání odjížděli ve 13 hráčích.
Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Ihned po rozehrávce zápasu jsme vybojovali roh a z něho hlavou Mezera otevřel skóre. První minuta 0:1! I nadále jsme drželi soupeře před jeho bránou. Druhý gól padl po 12 minutách hry. Povedenou kombinaci zakončoval Kohout střelou z vápna 0:2. Po těchto gólových momentech ještě zahrozil opět hlavou Mezera , tentokrát nad. Tento vývoj utkání nás ovšem "ukolébal" a přenechali jsme hru domácím hráčům. Těm se po naší chybě v obraně podařilo snížit v 35 minutě na 1:2.

Druhý poločas začali domácí náporem , ale jejich šance na vyrovnání zneškodnil Hlaváček. Snaha domácích o remízu postupem času opadala. Navíc byl v 69 minutě vyloučen domácí hráč po slovním "ohodnocení" pana rozhodčího. Po tomto momentu už domácí žádnou větší šanci neměli. My jsme si také žádnou zaznamenání hodnou šanci nevytvořili. Pozitivní kromě výhry byl i moment v 66 minutě , to se do zápasu zapojil Milan Olah, který nastoupil k soutěžnímu utkání po osmi měsících. Naposledy hrál loni v Bezně , kde si nadvakrát zlomil nohu.

V této sezoně jsme tedy skončili na třetím místě , což po sestupu z okresu a změn v kádru je hodnoceno jako úspěšné.

FK Zdětín: Hlaváček - Šarkozy, Vaňousek, Votruba, Šesták Roman (66.min.Olah) - Richtr, Mezera, Kohout, Zuna - Maurer, Bůžek