Skalsko - FK Zdětín 2:1 (1:1)

V tomto zápase jsme se museli obejít bez čtyř hráčů , kteří se omluvili ze zdravotních případně rodinných důvodů, tak jsme z hráčské zálohy povolali k zápasu Ondru Horáčka , aby nám pomohl. Zápas se hrál za teplého a dusného počasí a první poločas ukončila silná bouřka , která protáhla poločasovou přestávku skoro na půl hodiny. Před tímto momentem se odehrál první poločas , ve kterém jsme byli lepší a ve 14 minutě jsme se po pěkné akci akci po ose Miškovský - Votruba - Honzátko ujali vedení 0:1. Bohužel další velké šance Olaha a Volejníka jsme neproměnili a tak po naší chybě domácí svojí pěknou kombinační šanci využili a vyrovnali. Pak už zasáhl přírodní živel a šlo se do kabin.
Druhý poločas začal foukat silný vítr, který pomáhal domácím v dlouhých nákopech , které jsme bohužel začali napodobovat a nehráli kombinační hru po zemi. Domácí začali mít více ze hry i díky našim nepřesným přihrávkám. V 65 minutě kopali domácí roh a nehlídaný domácí hráč si na něj naběhl a hlavičkou otočil skóre na 2:1 . Do konce zápasu jsme se snažili vyrovnat , ale domácí si vedení uhájili.

FK Zdětín: Hlaváček-Baborák,Bůžek,Baďura (83´Horáček),Feri-Olah(67´Kinzl),Miškovský,Votruba,Zuna-
                 Volejník (65´Herynk),Honzátko