Skalsko - FK Zdětín 2:3 (2:0)

Za velmi deštivého počasí jsme v sobotu zajížděli v rámci dvacátého kola do Skalska. Chtěli jsme odčinit domácí prohru z minulého týdne. I přes vytrvalý déšť byl terén vcelku dobrý.
Do utkání jsme vstoupili aktivně a prvních dvacet minut diktovali tempo hry. Naši aktivitu jsme okořenili několika střelami , které na mokrém terénu byly nebezpečné leč nepřesné. Po dvaceti minutách domácí vyrovnali hru a o pár chvil se prosadili. Na polovině hřiště jsme ztratili balon , domácí ihned posunuli hru směrem k naší brance a na následnou střelu nestihl Hlaváček zareagovat 1:0. Šanci na vyrovnání neproměnil Bůžek , který zakončoval naší akci střelou z vápna nad domácí branku. Zato domácí nás vyučovali ze  střelecké produktivity. Druhou střelou v utkání se ujali vedení 2:0. Rychlé rozehrání standardní situace jsme včas nezachytili a rychlý kontr domácí zakončili tvrdou střelou k tyči, Hlaváček byl bez šance. A to ještě před koncem poločasu domácí prošli obranou a následnou střelu Hlaváček dobře kryl.
O poločasové přestávce proběhla důrazná domluva k předvedenému výkonu, na kterou hráči zareagovali a v 49 minutě nás gólem na 2:1 vrátil do zápasu Maurer. Začali jsme se snažit o kombinační hru , která nám přinesla i šance na vyrovnání. Stalo se tak po hodině hry .kdy si na povedený centr Richtra naběhl Bůžek a hlavou vyrovnal na 2:2. I za tohoto stavu jsme se tlačili dopředu s touhou strhnout vítězství na naší stranu. To se nám nakonec podařilo v 81 minutě. K přímému kopu z 25 metrů se postavil Kohout a jeho střela skončila v šibenici domácí svatyně 2:3. Do konce zápasu už žádná šance k vidění nebyla.

FK Zdětín: Hlaváček- Votruba, Adášek, Vaňousek, Kinzl (66.min. Baborák) - Richtr, Kohout, Mezera, Richtr (85.min. Baďura) - Bůžek , Maurer