Skalsko B - Zdětín B 5-4 (0:2)

První zápas jarních odvet čtvrté třídy nasměroval naše béčko do Skalska. Na podzim jsme s tímto soupeřem přišli o výhru n nastaveném čase a tak ještě před utkání dostali hráči informace čeho se vyva-
rovat, aby se nám zde podařilo vyhrát. Bohužel po závěrečném hvizdu jsme opouštěli hřiště s hlavami hluboko sklopenými. To co se odehrálo v tomto zápase lze přirovnat pouze k totálnímu selhání!!! Pojďme popořadě. Od úvodního hvizdo jsme se natlačili na polovinu Skalska a začaly přicházet šance, které jsme si vytvářeli dlouhými balony za domácí obranu. Poprvé jsme udeřili ve 20min. kdy se do zakončení dostal Bůžek 0:1! Následovali další bohužel neproměněné šance včetně nastřeleného břevna. Druhý gol jsme přidali ve 45min. po rohu prostřelil vše Těšínský 0:2! Soupeř si za první poločas nevypracoval gólovku.
Druhý poločas pokračoval jako první a v 52min. Bůžek zvýšil na 3:0! A když v 60min. Jan Baborák krásnou střelou zvyšoval na 0:4 zdálo se že je vymalováno. To co se odehrálo poté bylo k neuvěření. V 63min. soupeř po standardní situaci snížil na 1:4. Přímo po rozehrávce jsme míč nabídli domácím a v 64.min to bylo 2:4. Domácí najednou ožili a hnali se do útoku. Nakopávali dlouhé balony, se kterýma jsme měli najednou plno práce. V 69 min. letěl do vápna míč na který si brankář Meloun vyběhl a po souboji s útočníkem zůstal na zemi a domácí hráč pohodlně snížil na 3:4. Poté měl velkou šanci na zvýšení náskoku Maurer, ale jeho střela šla těsně mimo. A pak se domácím podařilo vyrovnat, opět po centru do vápna se dokázal jediný hráč domácích prosadit přes tři nedůsledně bránící hráče 79 minuta vyrovnáno 4:4. Přestože se domácí uspokojili s tímto výsledkem a nikam se nehnali, daroval jim rozhodčí v 88min. po sporném zákroku šanci na přímý kop. Ten směřoval míč do vápna, kde si ho náš hráč nešťastně srazil do vlastní sítě 5:4! Minutu po gólu zápas ukončil. Nutno podotknout , že utkání jsme si prohráli sami - chybami, které jinak hodinu neškodný soupeř krutě potrestal.

sestava Zdětína: Meloun, Dvorský, Hanke, Budínský, L. Baborák, Maurer,Těšínský J.Baborák, Volejník, Došlý(45. Zeman), Bůžek (80)Nagy