Sokol Březno-Zdětín "A" 1:2

Ke třetímu mistrovskému utkani jsme zajižděli do Března  oslabeni o tři hráče základní sestavy plus dlouhodobě zraněné Adáška a Miškovského.Z důvodu lehčího zranění k utkání neodjeli Bůžek a Sedlák. Bez omluvy nedorazil Pečenka. A protože ve stejný hrací den i čas mělo zápas i naše "B" , tak nám nemohl vypomoct ani nikdo z rezervního týmu. K tomuto utkání jsme odcestovali s pouhými 12 hráči.
Z výše uvedených důvodů udělal trenér Červeňák změny v takticea rozestavení .
Od úvodu utkaní jsme byli lepším týmem což jsme potvrdili úvodním gólem utkání. Ve dvacáté minutě jsme se zásluhou Šestáka ujali vedení. Poté zahrozili i domácí , ale bez výraznější šance. Stav jedna nula tedy vydržel až do poločasu.
Po poločasové pauze se ujali taktovky zápasu domáci s viditelnou snahou o vyrovnání.Jejich aktivita byla odměněna v 55 minutě vyrovnávací brankou 1:1. Ovšem tento stav netrval dlouho. V 63 minutě jsme strhli vedení na naší stranu. Tentokrát se prosadil Kohout , který po přihrávce od Richtra nedal brankáři šanci 1:2! Tento pro nás příznivý stav vydržel až do koncového hvizdu. Měli jsme ještě další šance co volaly po gólu (šance Knespla a Richtra), ale také se nám podařilo odolat tlaku domácích. A tak si naši hráči odvezli  první jarní  vítězství. Nyní se musí dobře připravit na domácí utkání se Struhama.

sestava Zdětína: Hlavacek-Mezera , Vanousek , Honzatko , Badura - Votruba , Kohout ,Tešínský-Knespl,Richtr-Šesták