Sokol Chotětov - FK Zdětín 6:0 (1:0)

V posledním kole podzimní části jsme jeli do sousedního Chotětova , kde náš čekalo derby. K utkání jsme zajížděli s touhou bodovat.

Utkání se hrálo na těžkém blátivém terénu. Domácí nás na začátku  zaskočili důraznou hrou, na kterou jsme těžce hledali odpověď .  Hru jsme dokázali vyrovnat až v polovině první půle , když jsme dokázali
šance Chotětova eliminovat a domácí obranu jsme také vyzkoušeli z pozornosti. Paradoxně poté co se hra vyrovnala , domácí udeřili před koncem poločasu - nakopnutý balon na naši bránu nedokázali zkrotit ani Tott ani Vaňousek a Hlaváček byl na střelu zblízka bezmocný 1:0!
Do druhého poločasu jsme nastupovali s touhou vyrovnat. Naše touha však vyprchala velmi rychle. Hned v první minutě druhého poločasu vyrobil hrubku stoper Tott a domácí jí potrestali 2:0 ! Za necelé dvě minuty jsme při přechodu do útoku ztratili míč a do otevřené obrany dostal míč domácí Pečenka a zvýšil na 3:0. V tento moment se utkání zlomilo, domácím narostla křídla a našim hráčům se přestalo dařit. Sice jsme hráli herně vyrovnanou partii a tlačili se do útoku ve snaze o zkorigování výsledku , ale naše hra končila na velkém vápně bez vážnějšího ohrožení Skaláka v brance domácích. To domácím vycházelo skoro vše a to spojené s vyloučením našeho obránce Totta nakonec vedlo k nelichotivé prohře 6:0.  Tento výsledek nám tedy před rozlučkovým posezením příliš náladu nezvedl. Nezbývá než rychle zapomenout na tento zápas, kde se nám opravdu nedařilo téměř NIC!

FK Zdětín: Hlaváček - Baborák, Vaňousek , Tott, Šukal - Kinzl, Došlý, Votruba, Olah - Richtr , Husák
střídali: Baďura, Šarkozy , připraven Koštejn