Sokol Jabkenice - FK Zdětín 1:1 (0:1)

K dalšímu soutěžnímu utkání nás los soutěže nasměroval do Jabkenic. Toto utkání nám příliš radosti nepřineslo. Jediným pozitivem byl získaný bod "z venku" za konečnou  remízu 1:1. Velkou nepříjemností je zranění Husáka, jehož léčba je dle lékařů  v řádu týdnů.

Nyní ale od začátku - hrálo se za silného větru a proti minulému utkání jsme nuceně museli udělat dvě změny v sestavě. Z našeho pohledu by se dalo lépe hodnotit pouze prvních patnáct minut zápasu, kdy jsme byli lepším týmem, ale centrované míče do vápna nikdo nedokázal zužitkovat. V dalším průběhu poločasu se domácí začali stále více tlačit před naší branku a hra se opticky vyrovnala. V 25 minutě se přímou střelou z rohu trefil Bambuch a ujali jsme se vedení 1:0. Domácí odpověděli nepříjemnou střelou , kterou vytěsnil konečky prstů Straka na roh. Do poločasu se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách , které přicházely z chyb obou mužstev.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zlepšení hry proti první části . Bohužel opak byl pravdou. Odehráli jsme asi nejméně povedený poločas na jaře. Začali jsme sice dobře, když Bůžkem zahraný přímý kop krotil domácí brankář na dvakrát, to ale bylo z naší strany vše. Po zbytek poločasu jsme domácím dovolili několik tutových šancí. Naštěstí proměnili jenom jednu v 75 minutě, pod kterou se chybným výběhem podepsal náš brankář Straka. Ten své zaváhání odčinil , když zlikvidoval sólo domácího kapitána pět minut před koncem.
Máme tedy před příštím utkáním s vedoucím Beznem co zlepšovat.  Předvedená hra v druhém poločase by mohla být v Bezně výsledkově ostudná!!!

sestava FK Zdětín: Straka-Baďura, Vaňousek, Bůžek, Feri- Volejník( 60´ Baborák) , Adášek, Votruba,