Sokol Struhy - Zdětín A 1-1 (0-1)

Od první minuty utkání jsme se do domácích zakousli s touhou po prvním bodovém zisku. Hned v první minutě jsme se dostali do gólové šance, kdy po rohu se k hlavičce dostal Miškovský , ale trefil pouze hráče stojícího na brankové čáře. Po tomto závaru byla hra vyrovnaná bez šancí na obou stranách. K vidění bylo několik nepovedených střel z dálky , ze  kterých brankáři strach mít nemuseli. Ke konci prvního poločasu jsme převzali hru pod kontrolu , lépe jsme kombinovali  a domácí přehrávali ve středu hřiště. Tato situace vedla ve 40 minutě ke vstřelení prvního gólu zápasu, který vstřelil Richtr po samostatné akci 0:1! V samém závěru jsme měli šanci na vstřelení další branky, ovšem šance skončila na břevně.

V druhém poločase jsme celkem v pohodě kontrolovali hru a nepouštěli jsme domácí do nebezpečnější šance. Tento obraz hry vydržel až do konce utkání. Přesto jsme na tři body nedosáhli. Běžela 62 minuta, kdy jsme šli dva na jednoho  , ale Šišpela nastřelil pouze brankáře a z následného útoku se domácí dostali do vápna , kdy po souboji domácího útočníka s Honzátkem  rozhodčí odpískal pokutový kop. Nutno podotknout ,že penalta byla nařízena správně. Domácí jí se štěstím proměnili. Naši hráči se po vyrovnání vrhli do útoku s touhou strhnout vítězství na naši stranu . Ovšem projevila se naše stará bolest – neproměňování šancí a to když  jsme nastřelili dvě tyče, břevno. Paradoxně jsme v 92 minutě mohli po centru do malého vápna inkasovat my, ale domácí předvedli ještě horší zakončení – netrefili ani branku. Našim hráčům nelze upřít bojovnost a snahu o dobrý výsledek, byli jsme i lepším mužstvem , ale na tři body to ani tentokrát nestačilo.

Sestava Zdětína :
Hlaváček-Sedlák,Vaňousek,Honzátko, Mezera (Baďura 25.)Kohout,Adášek,Miškovský,Knespl (Kořínek 78.)- Richtr (Maurer 64.) , Šišpela