Struhy - Zdětín "A" 1:2 (0:1)

Ve třetím kole podzimní části soutěže jsme zavítali na naše hřiště jednoho ze spolufavoritů celé soutěže- SOKOLU STRUHY, který společně s námi sestoupil z OP do třetí třídy .
V úvodu zápasu se dvakrát žlutilo po ostrých zákrocích na naše hráče. Ve 13. minutě propadl po  našem rohu  míč k volnému hráči a zasahovat musel výborným zákrokem domácí brankář. Až po bezmála dvaceti minutách hry se ke slovu dostali domácí hráči, střelecký pokus však mířil mimo bránu Koštejna. O další tři minuty později předvedli naši rychlou akci na jeden dotek, bohužel zakončovali nad břevno domácí brány. Ve 25. se ke střele hlavičkou dostal domácí útočník, skóre se naštěstí neměnilo. Další ze šancí Zděna přišla ve 33. minutě, zakončení nebylo nejpřesnější. Ve 37. jsme se však již dočkali. Po rychlém vysunutí Honzátka, dokázal tváří v tvář  domácí gólman  první pokus ještě vyrazit, ale míč nasměroval k Maurerovi a ten již nazaváhal- 0:1. Tak skončil první poločas.
Do druhého poločasu domácí vystřídali ,ale naše mužstvo nepřehrávali. Obě mužstva předvedli nepřesnosti v rozehrávce a tak šancí bylo poskrovnu. V 77. orazítkovali naši tyčku domácí brány a za další minutu již zakončili přesně. Po centru tečoval před domácím brankářem míč Těšínský a ten neměl šanci- 0:2. Devět minut před koncem selhal Maurer v megašanci, zcela osamocen netrefil prázdnou bránu. V poslední minutě jsme zbytečně ztratili balon a domácí nabídnutou šancí nepohrdli a prostřelili Koštejna- 1:2. To bylo vše, co toto utkání nabídlo,rozhodčí Švarc nechal pouze rozehrát a zápas ukončil.

Sestava Zdětín: Koštejn- Šesták, Honzátko, Baďura, Kořínek, Vaňousek, Těšínský, Votruba, Maurer, Červeňák, Kohout. Střídali: Sukal, Kinzl, Richtr