Zákupy 2012

Doplněny fotografie!!!
 
V termínu od 21.3.2012 do 25.3.2012 probíhá jarní soustředění minižáků a starších žáků. Již počtvrté jsme využili nabídku sportovního areálu v Zákupech. Zdejší prostředí je pro tyto akce výborně vybavené -sportoviště jsou koncentrovány do jednoho místa a tak poté co vyjdeme z ubytovny , kde ji i jídelna, je v dosahu 30 mterů k dispozici: víceučelová hala , umělá tráva, travnaté hřiště s tartanovým oválem. V letošním roce se na soustředění vypravilo 26 dětí a 8 dospělých. Letos to vypadá ,že oproti minulým rokům, nám konečně vyjde počasí. Zatím je zde slunečno, tak si všichni přejem , aby to vydrželo.
 
I v pátek 23.3.2012 nám počasí přálo a tak naši mladí fotbalisté mohli absoluvovat obě tréninkové jednotky na venkovních hracích plochách. Minižáci pilovali v dopoledních hodinách herní dovednosti , po obědě a odpočinku sehráli modelový zápas mezi sebou, který skončil zaslouženou remízou.
Starší žáci se dopoledne věnovaly své kondici a běháním poznávaly okolní krajinu. Odpoledne nás pozval trenér místního žákovského týmu ke změření sil a dovedností. V utkání hraném systémem 7+1 jsme prohráli 5:4 po polačase 1:1.
O tom, jak a pro koho je toto soustředění "vyčerpávající" vám napoví poslední fotografie :-)
    
 
 
Comments