Zdětín - Kropáčova Vrutice "B" 0:0

V prvním kole jarních odvet jsme na našem hřišti přivítali soupeře z Kropáčové Vrutice.
V kádru proběhlo v zimní přestávce několik změn. Své působení u nás ukončili Červeňák a Šukal.
Na hostování do Kr. Vrutice odešel Honzátko a v Krnsku hostuje Těšínský. 
V našem mužstvu jsme přivítali zpět se vracejícího Mezeru a tři nové tváře z Benátek: Bůžka, Šarkozyho a Zunu.
Do tohoto utkání nemohl nastoupit potrestaný Maurer a Adášek, který byl z pracovních důvodů omluven.

Zápas se po počátečním oťukávání přesunul více před branku hostí. Nepřekonatelnou překážkou se pro naše hráče stal brankář hostí Čakrda, který lapil čtyři velké šance. Když už ho Solík překonal ,dorážku zablokovali obránci. Zvýšit tlak nám umožnilo vyloučení vrutického Pály, které následovalo po dvou žlutých kartách v 30 minutě. Hosté se zatáhli ,  ale my jsme se proti zahuštěné obraně nedokázali prosadit. Před koncem poločasu předvedl své kvality náš brankář Hlaváček a to když dokázal vyrazit střelu hostí z bezprostřední blízkosti. 
Druhý poločas se nám v prvních dvaceti minutách nepovedlo vytvořit větší tlak a tak jsme se dostali ke střelám , které brankář dokázal pokrýt. V 70 minutě byl vyloučen Votruba a počet hráčů se tak vyrovnal. Hosté vycítili šanci a za hlasitého podporování svých fanoušků se tlačili dopředu. Nestárnoucí veterán Rambousek měl do konce utkání dvě šance na to , aby se hosté ujali vedení. Ovšem Hlaváček naše mužstvo podržel, hlavně při přímém kopu v poslední minutě předvedl skvělý zákrok.

sestava Zdětína: Hlaváček- Votruba, Vaňousek, Šarkozy (43. Baďura), Baborák (75. Šesták R.) - Richtr, Mezera, Kohout, Zuna- Bůžek , Solík (60. Šesták O.)
Comments