Zdětín - Ledce 2:0 (1:0)

V posledním podzimním domácím utkání jsme doma přivítali soupeře - nováčka v soutěž a to tým Ledců. Hosté se představili jako fotbalově dobré mužstvo a první minuty byly oboustranně vyrovnané. Postupem času jsme hosty začali přehrávat ve středu hřiště a přicházeli i první náznaky šancí. Hosté , i když dokázali držet míč na svých kopačkách , se do šancí dokázali dostat po našich chybách, konkrétně zbytečných ztrátách míče. Vážnější nebezpečí nám ale nezahrozilo. První velkou šanci měl Honzátko po dvaceti odehraných minutách, ale i když se se dokázal uvolnit jeho střela levačkou postrádala razanci. Pak jsme vyzkoušeli několik střel ze střední vzdálenosti, které hostující gólman pokryl nebo vyrazil na roh. Poté se z naší hry vytratil pohyb a hosté se opět vrátili do hry jako v úvodu zápasu. Hosté pohrozili z několika rohů , ale ty jsme bez problémů odvrátili. Jejich zvýšenou aktivitu utlumila naše první branka. Votruba si narazil balon , posunul se na střed a poslal míč do uličky na nabíhajícího Honzátka, který svůj únik zakončil střelou k tyči. Běžela čtyřicátá minuta a vedli jsme 1:0!
V druhém poločase jsme zvýšili pohyb bez balonu začali jsme se lépe nabízet a dostali se tak více na balon. To přinášelo i šance na skórování. V první se objevili Maurer a následně Červeňák, ale branku minuli. Pak šel z úhlu sám na branku Maurer , ale nechal vyniknout brankáře a i následná dorážka našeho hráče šla mimo tři tyče. Hosté se v této pasáži představili kombinační hrou, ta ale končila na hranici našeho velkého vápna bez nebezpečnějšího zakončení. I tak se naše obrana musela stále mít na pozoru. V šedesáté minutě jsme konečně šanci dokázali proměnit v branku. Byla podobná té první. Honzátko opět dostal přihrávku mezi stopery a své sólo zakončil přesně 2:0!  Poté jsme do sedmdesáté minuty postupně vystřídali , aby i náhradníci prokázali své kvality. Do konce utkání byly vidět dvě šance, po každé na jedné straně. Zatím co Honzátko sám na penaltě špatně trefil míč a jeho střela šla mimo branku, hosté vyslali na Koštejna pěknou střelu, která trefila břevno. Zápas tak skončil naší výhrou dva nula.
sestava FK Zdětín: Koštejn- Votruba,Adášek,Dvorský,Tešínský- Šukal (Kinzl 72min.),Kohout, Červeňák, Richtr (Baďura 74min.) -  Honzátko, Maurer (Šesták 68min.)