Zdětín - Nemyslovice - 3:0 (2:0)

V šestém kole jsme na našem hřišti přivítali soupeře z Nemyslovic. V týdnu před utkáním se s námi rozloučil trenér Jan Červeňák , který se vrátil po sedmi letech strávených v našem klubu do svého rodného Bezna. I touto cestou chceme Honzovi za odvedenou práci poděkovat a popřát mnoho úspěchů v jeho další trenérské štaci. Mužstvo tak převzal z pozice asistenta Aleš Fabián, ten udělal v sestavě proti minulému zápasu dvě změny a k mužstvu přiřadil některé hráče z odhlášeného b-týmu.
Utkání se začalo odehrávat za oboustranného oťukávání , bez výraznějších šancí. Toto se změnilo v šestnácté minutě. To po sérii nahrávek doputoval míč k volnému Maureru , kterému nechali hostující stopeři dost času na zpracování a následnou střelu k tyči 1:0.  To naše hráče nabudilo k větší aktivitě a výsledkem byl po dalších deseti minutách gól na 2:0. Kohout vybojoval na vápně míč poslal ho před vápno, kde napřáhl Těšínský, jeho střelu brankář vyrazil před dobíhajícího Maurera , který pohodlně   zvýšil na dva nula. Na tuto situaci zareagovali hosté a snažili se nepříznivý stav změnit. Nejvíce ohrožovali naší branku střelami ze standardních situací. Všechny zlikvidoval v pohodě chytající Koštejn. Do poločasu jsme měli ještě super šanci , tentokráte Maurer zatáhl míč a zpětnou přihrávkou na penaltu , vybídl Honzátka ke skórování, ten střelou z první trefil hostujícího gólmana a tak se skóre nezměnilo.
Do druhého poločasu jsme očekávali nápor hostí a chtěli hrát odzadu. Prvních  deset minut se ale hra odehrávala mezi šestnáctkami. Poté jsme soupeři nabídli převzetí iniciativy našimi nepřesnými přihrávkami. Tuto z naší strany ne zrovna povedenou pasáž hry jsme ukončili více než dobře. Po brejku jsme vybojovali roh, na který si vyskočil Honzátko a hlavou zvýšil na 3:0. Hosté ještě zahrozili opět z několika standardek, ale bez gólového efektu. Do hry se postupně zapojili i náhradníci a utkání jsme dovedli do vítězného konce. Hráčům patří dík, že po celý zápas bojovali , hlavně v momentech kdy vázla kombinace.

sestava Zdětína: Koštejn - Votruba, Vaňousek, Kořínek, Těšínský - Šukal, Červeňák, Kohout, Richtr - Honzátko, Maurer
střídali: Jarolím, Baďura, Dvorský