Zdětín "A" - Bezno "A" 2:3 (2:1)

V dalším zápase okresního přeboru jsme na našem domácím hřišti přivítali hosty z nedalekého Bezna. Hosté se před tímto zápasem  prezentovali ziskem 10 bodů v řadě. To naše mužstvo po dvou posledních prohrách , toužilo naplno bodovat. Tento cíl se začal přibližovat našim hráčům  hned v první minutě utkání . Po rozehrání jsme zatáhli mič po křídle a zpětnou přihrávku přetavil Richtr střelou o břevno na vedoucí gól -1:0! Tento moment držel hosty po deset minut v útlumu. Bohužel další dvě gólové šance Bůžek a Richtr neproměnili. Hosté se gólově prosadili po půl hodině. Po rohu a následném závaru se míč odrazil k osamocenému Šišpelovi , který srovnal na 1:1. Našim se ovšem povedla na vyrovnávací branku rychlá odpověď. O dvě minuty později se do šance dostal  Bůžek a jeho střelu si hostující obránce srazil do vlastní sítě 2:1! Zbytek poločasu se dohrál bez vážnější šance na obou stranách.
Tak jak začal první poločas , tak začal i ten druhý. S tím rozdílem že gól vstřelilo Bezno. Běžela 46 minuta a bylo srovnáno 2:2! . Tento gól nás herně hodně srazil a Bezno v této pasáži bylo herně lepší. Po dalších dvaceti munutách se hra vyrovnala a přišli i šance pro obě mužstva. Tu největší měli hosté, když zahrávali přímý kop. Krásnou ránu do šibenice skvělě vyrazil Hlaváček. Bezno výsledek utkání nakonec otočilo. Honzátkovu rozehrávku vystihl hostující hráč a dlouhým pasem poslal Kolaříka do brejku, který s Podzimken přeměnily ve vedoucí gól 2:3! Trenér Červeňák posílil na závěr útok, ale hosté předvedli svou zkušenost a vítězství si pohlídali. Utkání řídil s přehledem pan Miroslav Vlk. V příštím zápase zajíždíme v neděli do Benátek , kde se utkáme s místní rezervou.

sestava Zdětína: Hlaváček-Sedlák, Honzátko, Vaňousek, Baďura (Knespl 59.min)- Votruba, Kohout, Mezera, Miškovský- Bůžek (Šesták 75.min) Richtr