Zdětín "A" - Březno 1:2

Zdětín "A" - Březno 1:2 (0:1)

Náš tým předvedl ve svém čtvrtém zápase okresního přeboru zlepšený výkon oproti minulému utkání ve Vrutici , ale i tak nám body přány nebyly. Naším soupeřem na domácím hřišti byli fotbalisté Března. Ti přijeli k utkání posíleni o brankáře Macháčka , který působil v ligovém týmu FK Mladá Boleslav a nutno podotknout, že to byl právě on, kdo hostům zajistil vítězství a tři body svými perfektními zákroky. I proto byl po zápase zcela oprávněně vyhlášen mužem utkání. To domácí trenéři řešili vynucené změny v sestavě. Pro lehčí svalové zranění se ze zápasu omluvil Martin Sedlák , dále chyběl Kohout a nebylo jisté zdali dorazí včas z porodnice Votruba.
Do utkání jsme vstoupili aktivně a dá se říct , že i určovali tempo hry. Ovšem do naší první chyby, kterou soupeř potrestal. "Je to stále dokola, ztratíme balon a soupeř nám z brejku dá gól" hodnotil první branku utkání trenér Jan Červeňák. Domácí i po obdržené brance stále tlačili a vyrovnání vyselo ve vzduchu. V této pasáži utkání představil své kvality hostující brankář Macháček. Před poločasem se nám podařilo po kombinaci vstřelit branku, ale vztyčený praporek hostujícího pomezního naši radost rychle utnul!!
I druhý poločas pokračoval v duchu prvního , naše mužstvo se hnalo za vyrovnáním ,ale soupeř velmi pozorně bránil a měl nebezpečné protiútoky. Také jeden z nich využili v 70. minutě a zvýšili na 0:2!  I v této situaci byla na našich hráčích vidět chuť se ještě o výsledek porvat. Bohužel náš první "okresní gól" padl až v 92 minutě , postaral se o něj střelou ze střední vzdálenosti Knespl. Více jsme již nestihli.

A tak největší radostnou událostí bylo narození druhého syna Honzi Votruby. Za celý oddíl blahopřejeme novopečenému otci a přejeme synkovi mnoho zdraví a štěstí.

sestava Zdětína: Hlaváček-Baďura,Vaňousek,Honzátko,Mezera-Miškovský,Knespl,Votruba,Adášek -Šišpela,Jarolím
náhradníci: Těšínský, Richtr, Kořínek