Zdětín "A" - Jabkenice 4:3 (2:2)

Ve druhém kole třetí třídy jsme se představili na domácí půdě a naším soupeřem byl Sokol Jabkenice. Ještě před začátkem utkání jsme museli řešit svalové zranění brankáře Hlaváčka a narychlo povolat z dovolené se vracejícího Slávu Koštejna. Ten stihl nastoupit až po zahájení utkání a to již za nepříznivého stavu 0:1, to hosté pěknou střelou pod břevno otevřeli skóre utkání. Mám se podařilo výsledek otočit během dvou minut . V šesté a osmé minutě se trefili Maurer a Honzátko. Gólová přestřelka pokračovala , běžela 14 minuta a hosté dokázali vyrovnat na 2:2. Tímto výsledkem skončil poločas , který byl vyrovnaný ve všech směrech.
Druhý poločas začali velkou šancí hosté, když získali míč a hostující hráč postupoval sám na našeho brankáře. Koštejn předvedl povedený zákrok a držel remízový stav. Po tomto momentu jsme hosty začali přehrávat a vytvářeli si i šance. Proměnili jsme dvě po hodině hry. Trefili se Červeňák a Těšínský, ale ty šance co naši hráči nedali!!! Hosté se v závěru utkání prosadili a v 88 minutě snížili na 4:3. Do závěrečného hvizdu nám bylo ještě pořádné horko, když jsme odvraceli míč na brankové čáře. Hosté téměř dokázali potrestat naše zahozené příležitosti. Nakonec se nám podařilo vítězství uhájit.

sestava Zdětína: Koštejn-Baďura, Vaňousek, Adášek, Kinzl-Votruba, Kohout, Červeňák, Těšínský - Maurer, Honzátko
střídali: Richtr, Kořínek, Šesták R.