Zdětín "A" - Krnsko "A" 2:4 (2:0)

V předposledním domácím zápase jsme na našem hřišti přivítali celek z Krnska , který je za nedostižnými Dobrovicemi na druhém místě v tabulce okresního přeboru.
Hostující tým své kvality hodné postavení v tabulce předváděl od úvodního hvizdu a naši hráči byli pod tlakem. Tento tlak přinesl první velkou šanci Krnska již ve čtvrté minutě, Hlaváček nás skvělým zákrokem podržel. Z tohoto tlaku nás vysvobodila první branka v utkání. Adášek skvělým pasem našel rozeběhnutého Votrubu, který zatáhl míč po lajně , následně přihrál do vápna Maurerovi a bylo to 1:0! Hosté se ovšem nedali zaskočit tímto momentem a nádále se tlačili před naší branku. Naši obránci se měli co ohánět aby zabránili Krnsku ve vyrovnání. Běžela 23minuta a nám se povedlo zopakovat brejk z úvodu utkání a opět Maurer zakončil do protipohybu brankáře na 2:0. Tato situace už přinesla i nervozitu na stranu hostí, kteří vypadli z tempa a i my jsme trávili více času na útočné polovině. V 30 minutě došlo ke střídání hráčů na obou stranách zapříčiněna zraněním. O dvě minuty později mohlo být ještě veseleji, tentokrát zatáhl míč Maurer a přihrál nabíhajícímu Bůžkovi, který nastřelil břevno od kterého se míč odrazil před brankovou čáru.Do konce poločasu zahrozili hosté několika střelami a naši největší šanci neproměnil Kohout.
Úvod druhého poločasu jsme trestuhodně zaspali, jako by jsme seděli ještě v kabině. Ve 46minutě jsme nechali střílet hostujícího hráče z dvaceti metrů a nechali jsme mu přitom dost prostoru- střela se otřela o tyč do branky 2:1! No a v 52 minutě jsme nedokázali ubránit roh a soupeř hlavičkou srovnal na 2:2! To klid na naše kopačky nepřineslo a soupeř nás zatlačil do defenzivy. Dalších dvacet minut jsme bojovali a snažili se vstřelit vedoucí gól. Bohužel naši snahu rázně utlumilo zranění Maurera , vyloučení Bůžka po druhé žluté kartě a hlavně neubráněný roh a třetí gól v naší síti. 80 minuta 2:3! I tak jsme chtěli bodovat a otevřeli obranu a snažili se o vyrovnání. Bohužel se nám to nepodařilo a soupeř nás do rozhozené obrany potrestal gólovým brejkem 2:4.
Přetože jsme vedli 2:0 soupeř dokázal výsledek otočit a potvrdil u nás své kvality.

sestava Zdětína: Hlaváček- Sedlák, Adášek, Vaňousek, Votuba- Bůžek, Kohout, Miškovský, Richtr ( Baďura 29min)- Maurer (Těšínský 73min) , Honzátko (Mezera 66min)