Zdětín "A" - Řepov 2-0

V dalším zápase okresního přeboru zavítal na naše hřiště soupeř z Řepova.

Úvod zápasu byl oboustranně vyrovnaný  kdy se oba soupeři oťukávali. Od 5minuty jsme začali mít územní převahu a nečekaně rychle jsme se dostali do vedení zásluhou Baďury, který po ideální přihrávce mezi obránce  ,  přehodil vyběhnuvšího brankáře hostí. Běžela 13 minuta a vedli jsme 1:0! Tento hráč mohl po deseti minutách zvýšit naše vedení  ,  ale nyní se vyznamenal brankář Řepova ,  který samostatný únik Baďury zneškodnil. Do konce poločasu se šance sčítali hlavně na straně Zdětína. Řepov zahrozil dvakrát po zmatcích v naší obraně.

Do druhého poločasu nastoupili hosté se zvýšenou bojovností, kterou se prezentovali celý druhý poločas. Je potřeba zmínit, že je naše obrana je do vážnější šance nepustila. Naše mužstvo hrálo více zezadu a spoléhalo na brejky. Druhý gól jsme přidali v závěru utkání po jednom ze zmíněných brejků se dostal do šance Šišpela a nezištnou přihrávkou vybídl ke skórování Richtra, který utkání rozhodl 2:0! To bylo v době, kdy domácí hráli pět minut o deseti  ,  protože stoper Vaňousek  byl po druhé žluté kartě  vyloučen.
sestava FK Zdětín:
Hlaváček- Mezera ,Honzátko , Vaňousek, Sedlák – Baďura (Votruba 60.), Miškovský, Kohout, Knespl(Kořínek 82.) – Richtr, Jarolím(Šišpela 60.)