Zdětín "A" - Sokol Struhy 2:0 (0:0)

V zápase 17 kola okresního přeboru zavítal na naše hřiště Sokol Struhy. V podzimním utkání naši hráči vybojovali první okresní bod za remízu 1:1. K utkání byl nominovám po dvouapůl měsíční pauze Jan Miškovský, který se pozvolna vrací po zranění třísel.
Začátek utkání přinesl hned od úvodního hvizdu několik našich šancí do kterých se dostal Šesták, ovšem střelecké štěstí ho prozatím opustilo. Do patnácté minuty jsme klidně mohli vstřelit tři góly, bohužel šance jsme neproměnili. Mezihra byla jinak na obě strany vyrovnaná , žádné mužstvo si nedokázalo vytvořit souvislejší převahu. I soupeř se dostával do svých šancí hlavně po standardních situacích. A přotože žádný gól nepadl , odcházelo se o poločasu do kabin za nerozhodného stavu 0:0.
Do druhého poločasu nahradil Těšínského Bůžek, který měl více podporovat náš útok. To se brzy potvrdilo a podařilo se nám vstřelit úvodní branku utkání, to běžela 53 minuta. Knespl po pravé straně zatáhl míč a přetaženým centrem našel Šestáka, který tentokrát chladnokrevně umístnil střelu k tyči 1:0! Hosté se po tomto momentu rychle oklepali a spěchali za vyrovnáním. Tuto snahu přibrzdila v 67min. penalta, ke které se postavil zkušený Vaňousek. Bohužel jí brankář hostí stačil vykopnout a tak jsme dál museli bránit náš náskok. V tento moment nás podržel Hlaváček, který zlikvidoval velkou šanci Struh. Definitivní klid přinesla 78minuta, po faulu před šestnáctkou se k míči postavil Honzátko a přízemní střelou zaskočil hostujícího brankáře 2:0! Do konce utkání ještě zahrozili hosté opět ze standardních situací, ty ale naše obrana bezpečně odvrátila.

sestava Zdětína: Hlaváček- Mezera, Honzátko, Vaňousek, Baďura- Knespl (Pečenka 63min.) Kohout, Votruba, Těšínský (Bůžek) - Šesták, Richtr (Miškovský 75min.)