Zdětín"A"-Kr.Vrutice"A"0:1(0:1)

V druhém kole jarních odvet k nám přijelo mužstvo z Kropáčové  Vrutice. V podzimním zápase jsme u našeho soupeře prohráli 0:1. Utkání se oproti minulému týdnu hrálo za typicky aprílového počasí doprovázeného velmi silným větrem. Toto počasí se podepsalo i na divácké kulise utkání. Zápas byl v prvním poločase oboustranně vyrovnaný a více než gólových šancí bylo k vidění mnoho nepřesností a to na obou stranách.  Přesto se do velké šance dostal Bůžek , jeho střelu mířící do šibenice dokázal brankář Vrutice vyrazit na tyč.  A tak se na gól čekalo až do konce prvního poločasu . Bohužel padl do naší sítě. Běžela 41 minuta , hosté vhodili dlouhý aut za naší obranu do velkého vápna, kde se dostal k zakončení  hostující hráč a přestože střílel  z těžkého úhlu dokázal prostřelit Hlaváčka 0:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s přáním o zvrat v utkání. Hosté se nikam nehrnuli a čekali na brejky a protože jsme vzadu hráli na riziko občasně se soupeř do náznaku šance dostal. Přestože jsme měli územní převahu vypracovali jsme si pouze dvě šance Mezerou, které bohužel gólem neskončili. Soupeř hrál zkušeně a když v poslední minutě  po zákroku na Honzátka ve velkém vápně zůstala píšťalka rozhodčího němá , odvezli si hosté 3 body.

Sestava Zdětína: Hlaváček-Sedlák, Honzátko, Vaňousek (Baďura)68min, Votruba –Těšínský (Knespl 45min.) , Kohout , Pečenka (Šesták 78min.) – Richtr , Bůžek