Zdětín "B" - Bezno "B" 4:2 (2:2)

Ve čtvrtém jarním zápase zavítalo na naše hřiště béčko z nedalekého Bezna. Za vytrvaleho deště, který neodradil vcelku početnou návštěvu se hrál oboustraně pohledný fotbal.
Úvod utkání patřil hostům, kteří se ujali vedení již v první minutě, to když po standardní situaci naše obrana nechala hostujícího Bajera nadvakrát dorazit míč do naší brány 0:1! Poté jsme naše kvality předvedli my a ve 12 minutě jsme vyrovnali po sólové akci Těšínského na 1:1 ! Obraz hry byl v této fázi utkání vyrovnaný , přesto se hosté prezentovali fotbalovějšími momenty a ty je přivedly ve 25minutě opět do vedení. Po pěkné akci středem zvyšoval bezenský Bajer na 1:2! Srovnat skóre se nám povedlo o deset minut později. Maurer vybojoval ve vápně balon a Jarolím srovnal na poločasových 2:2!
Po změně stran se nám podařilo využít v 56 minutě rohový kop a nikým nehlídaný Kořínek nedal hlavičkou brankáři Bezna šanci 3:2! Zajímavý moment přinesla 71 minuta. Těsně před ní si domácí  Pečenka vyžádal střídání. Poté rozhodčí nařídil přímý kop ze čtyřiceti metrů. Domácí trenéři poslali na exekuci právě Pečenku a ten za velkého přispění hostujícího brankáře zvýšil na 4:2!
Do konce utkání byla k vidění ještě červená karta pro hostujícího Korejzu (dvě žluté) , nevyužitá šance Solíka a neproměněné brejky Jarolíma. V posledních pěti minutách se ko slovu vrátili hosté . Nejprve z přímého kopu nás zachránil od gólu brankář Meloun . Po dalším přímém kopu Meloun míč vyrazil k dobíhajícímu hráči, který ho sice už překonal , ale v poslední moment vykopl z prázdné branky míč Volejník. I poslední šance v nastaveném čase , byla ze strany Bezna. Šanci Jeníčka Červeňáky lapil pohotový Meloun. Tak se nám i ve druhém domácím zápase podařilo zvítězit , tentokrát 4:2!

sestava Zdětína : Meloun- Baborák, Kredba, Kořínek (Budínský 73min.), Dvorský- Volejník, Pečenka (Miškovský 75min.), Těšínský, Kinzl- Jarolím, Maurer( Solík 72min.)

Obrat ve druhém poločase začal nastřelenou tyčkou

Míč směřující do branky po hlavičce Kořínka na 3:2

Neštěstný brankář po nevydařeném zákroku při Pečenkově přímém kopu 4:2